Gjest TomKrus Skrevet 25. mai 2004 #1 Skrevet 25. mai 2004 Godt å vite at israelerne vet hva som trengs for få kontroll over terroren.. - Verre enn jeg forestilte meg Får ikke begrave sine døde Blir rett og slett kvalm, og har forståelse for den fortvilelsen mange føler, en fortvilelse som fort fører til mer vold. Men man ber om det.
Gjest Anonymous Skrevet 25. mai 2004 #2 Skrevet 25. mai 2004 Men man ber om det. Hva??? Mener du at den jevne palestiner "ber om" å bli drept? :evil:
Gjest TomKrus Skrevet 25. mai 2004 #3 Skrevet 25. mai 2004 Hva??? Mener du at den jevne palestiner "ber om" å bli drept? :evil: Jeg mener at Israel ber om flere selvmordsaksjoner.
Gjest Anonymous Skrevet 25. mai 2004 #4 Skrevet 25. mai 2004 Jeg mener at Israel ber om flere selvmordsaksjoner. Da er vi enige..! Poenget mitt er at vi må skille på f.eks staten Israel og enkelt mennesker. Jeg har full sympati og skylder ikke på enkeltmennesker på noen av sidene. Staten Israle kan du derimot gjerne la gjennomgå for min del :evil:
Gjest Anonymous Skrevet 25. mai 2004 #5 Skrevet 25. mai 2004 En annen ting er de endeløse gjentagelsene som kommer fra FN og EU; "Vi fordømmer bla bla bla....." Og fra USA; "Vi er bekymret for det palestinske folket, men støtter Israels rett til å forsvare seg bla bla bla...." Kan de ikke bare si det rett ut - vi gir egentlig faen, fordi vi egentlig verken har makt eller vilje til å gjøre noe med det(Gjelder FN og EU, ikke USA)
Gjest TomKrus Skrevet 25. mai 2004 #6 Skrevet 25. mai 2004 Kan de ikke bare si det rett ut - vi gir egentlig faen' date=' fordi vi egentlig verken har makt eller vilje til å gjøre noe med det(Gjelder FN og EU, ikke USA)[/quote'] Palestinere skaff dere noen oljebrønner og vi kommer med en gang til deres unnsetning!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå