Purple Diamond Skrevet 9. februar 2014 #1 Skrevet 9. februar 2014 Har du prøvd en eller flere av disse, og hvordan likte du den/dem? Lukt? Blir håret blankt? Blir håret klissete? - Sebastian professionel trilliant - Straight sexy hair smooth & protect spray - Straight sexy hair smooth & seal aerated anti frizz and shine spray - L'Oréal professionnel tecni.art thermo-active constructor spray Trenger en ny varmebeskyttende spray, men klarer ikke bestemme meg. Kom gjerne med tips om andre som er bra Vil helst ha en som ikke har altfor søt lukt og som ikke er klissete (eks.: KMS California hot flex spray, den likte jeg ikke).
Gjest Skrevet 9. februar 2014 #2 Skrevet 9. februar 2014 Har ikke prøvd noen av de over, men er VELDIG fornøyd med denne fra Giovanni. Lukter litt kokos,men lukta sitter ikke i lenge,håret blir veldig lite slitt når jeg bruker denne og den er ikke klissete i det hele tatt Og veldig snill pris da
Purple Diamond Skrevet 9. februar 2014 Forfatter #4 Skrevet 9. februar 2014 (endret) Har ikke prøvd noen av de over, men er VELDIG fornøyd med denne fra Giovanni. Lukter litt kokos,men lukta sitter ikke i lenge,håret blir veldig lite slitt når jeg bruker denne og den er ikke klissete i det hele tatt Og veldig snill pris da Nei, men jeg elsker denne! Takk for tips begge to! Hvordan er lukta på den fra Matrix? Endret 9. februar 2014 av Purple Diamond
Cecee Skrevet 9. februar 2014 #5 Skrevet 9. februar 2014 Takk for tips begge to! Hvordan er lukta på den fra Matrix? Jeg synes den lukter kjempegodt! Den er middels søt, ikke kvalmende. Litt vanskelig å beskrive lukten... men jeg vil si den er litt roseaktig Er ikke en veldig dominerende lukt.
Purple Diamond Skrevet 9. februar 2014 Forfatter #6 Skrevet 9. februar 2014 Jeg synes den lukter kjempegodt! Den er middels søt, ikke kvalmende. Litt vanskelig å beskrive lukten... men jeg vil si den er litt roseaktig Er ikke en veldig dominerende lukt. Høres bra ut!
Blekk Skrevet 9. februar 2014 #7 Skrevet 9. februar 2014 Denne er FANTASTISK! Kom nettopp på at jeg ikke har eid den på en liten stund (slurvete med beskyttelse, jepp), så denne skal bestilles NÅ. Den er knallgod og lukter veldig godt, samt at den ikke gjør håret klissete eller fett overhodet. Billig er den også (ikke i norske frisørsalonger vel og merke).
Blekk Skrevet 9. februar 2014 #8 Skrevet 9. februar 2014 (endret) Har ikke prøvd noen av de over, men er VELDIG fornøyd med denne fra Giovanni. Lukter litt kokos,men lukta sitter ikke i lenge,håret blir veldig lite slitt når jeg bruker denne og den er ikke klissete i det hele tatt Og veldig snill pris da Nå ble jeg derimot nysgjerrig på denne... Jeg elsker kokoslukt. Er den lett å vaske ut? Har tidligere prøvd hårprodukter fra Giovanni og de har vært relativt vanskelige å vaske ut. Hvordan er den i konsistensen? Kjennes den ut som en vanlig hårspray når du sprayer den på håret eller er den litt sånn balsamaktig (håper du skjønner hva jeg mener, haha)? Endret 9. februar 2014 av Blekk
Purple Diamond Skrevet 9. februar 2014 Forfatter #9 Skrevet 9. februar 2014 Denne er FANTASTISK! Kom nettopp på at jeg ikke har eid den på en liten stund (slurvete med beskyttelse, jepp), så denne skal bestilles NÅ. Den er knallgod og lukter veldig godt, samt at den ikke gjør håret klissete eller fett overhodet. Billig er den også (ikke i norske frisørsalonger vel og merke). Takk for tips! Den så bra ut, og billig var den også! 1
Gjest Skrevet 10. februar 2014 #10 Skrevet 10. februar 2014 Nå ble jeg derimot nysgjerrig på denne... Jeg elsker kokoslukt. Er den lett å vaske ut? Har tidligere prøvd hårprodukter fra Giovanni og de har vært relativt vanskelige å vaske ut. Hvordan er den i konsistensen? Kjennes den ut som en vanlig hårspray når du sprayer den på håret eller er den litt sånn balsamaktig (håper du skjønner hva jeg mener, haha)? Ikke noe problem å vaske ut,kjennes ikke ut som man har noe i håret når man bruker den.Hvis du mener vanlig hårspray som i at håret blir stivt,så blir det ikke det. Men ikke så mye balsamfølelse heller,og håret kjennes ikke tungt ut. Har prøvd shampo og balsam fra Giovanni,men de likte jeg ikke så godt.Men akkurat denne synes jeg er super
Blekk Skrevet 10. februar 2014 #11 Skrevet 10. februar 2014 Ikke noe problem å vaske ut,kjennes ikke ut som man har noe i håret når man bruker den.Hvis du mener vanlig hårspray som i at håret blir stivt,så blir det ikke det. Men ikke så mye balsamfølelse heller,og håret kjennes ikke tungt ut. Har prøvd shampo og balsam fra Giovanni,men de likte jeg ikke så godt.Men akkurat denne synes jeg er super Da er den bestilt!
Purple Diamond Skrevet 11. februar 2014 Forfatter #12 Skrevet 11. februar 2014 Ingen som har prøvd de jeg har nevnt over?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå