Gå til innhold

Hva snakker dere kvinner om i badstua?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå som det har blitt sørpeføre har jeg bytta ut skia med treningssenteret. Etter endt treningsøkt satt jeg i badstua, og da slo det meg: Hva snakker dere kvinner om i badstua?

Hvis vi menn kommer i prat i badstua, altså forutsatt at vi ikke kjenner hverandre fra før av, dreier praten seg stort sett om politikk eller trening. Særlig i badstua i svømmehallen blir det mye prat om langrenn og sykkelritt.

Hva snakker så dere kvinner om? Er dere kjedelige og snakker om klær, sminke og slanking, eller er det noen spenstige temaer? :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Aner ikke. Har ikke tatt badstue med bare jenter på haugevis av år. Bare vært fellesbadstue i fylla :P Og hva man snakker om da, bør ikke skrives ned her.



Anonymous poster hash: 450d2...b15
Skrevet

En gang snakket vi om hvor lang tid (og hvor varmt) i badstua det tar før man blir kokt levende og kjøttet slipper beinet :fnise:



Anonymous poster hash: 30b0c...682
  • Liker 5
Skrevet

De gangene jeg har tatt badstue har vi sittet i stillhet, i hver vår lille renselsesboble.



Anonymous poster hash: 674f6...34e
  • Liker 2
Skrevet

Prate i badstuen ødelegger jo hele opplevelsen!



Anonymous poster hash: fcdb2...941
  • Liker 1
Skrevet

Aldri opplevd at noen prater i badstua (med mindre det er kjentfolk).

  • Liker 1
Skrevet

Ikke noe prat i norske badstuer.



Anonymous poster hash: 58956...db4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...