Gå til innhold

Når jeg sier ting jeg sterkt misliker får jeg høre at jeg er en dramaqueen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Typen og jeg har ikke hatt noe hyggelig kveld. Jeg føler at jeg ikke blir tatt på alvor, og det er ikke første gangen. Tar jeg opp ting jeg ikke liker i forholdet så får jeg ofte høre at jeg er en dramqueen, barnslig, umoden, drittunge, opperksomhetssyk osv. Jeg tar ikke opp filleting. Det har vært alvorlige ting, også reagerer han på den måten. Er så lei av at han ikke kan fatte, snakke ordentlig og ta meg seriøst.

Det er ikke greit for meg at han drakk seg så full i syden at han ramla ned trappa, ødela iventar på rommet og at vi fikk problemer med hotellet. Jeg måtte legge ut for skaden. Han hadde ikke reiseforsikring. Det er ikke greit at han kommer og går når han vil her. Det er ikke greit at han snakker om sexlivet vårt til kameraten sin..dvs hva jeg gjør og ikke gjør i senga. Det er heller ikke greit at han kommer hjem fra fylla og griser ned kjøkkenet når det bor flere her. Det er en del ting som ikke er greit. Også føler jeg meg bare latterliggjort.



Anonymous poster hash: bafd9...1d1
Videoannonse
Annonse
Gjest Seajewel
Skrevet

Dump han. Du er sammen med en unge.

  • Liker 2
Skrevet

Godt å vite.

Gjest Makemeloveit
Skrevet

Rett og slett barnslig! Prøv å snakk med han når han er opplagt. Fått spist, ikke er trøtt, og dere har en god stemning. Snakk på en saklig måte.

Skrevet

Og du er ilag med en fyr som utleverer deg til kompisen sin??? :daane:

Skrevet

Og du er ilag med en fyr som utleverer deg til kompisen sin??? :daane:

Og dette gjør ikke nesten alle damer? Bitch plz

Anonymous poster hash: 2fcdb...4de

  • Liker 2
Skrevet

Og dette gjør ikke nesten alle damer? Bitch plz

Anonymous poster hash: 2fcdb...4de

Jeg gjør det ikke.

Skrevet

Hadde ikke giddi en så lite ansvarsfull og ja barnslig fyr. Finn deg en som er litt eldre i hodet enn han der.

Gjest Emmanuelle
Skrevet

Tenker med en gang at det er forsvarsmekanisme. Sier han noen gang unnskyld for ting han har gjort? Noen mennesker har veldig problemer med å innrømme feil og går heller til motangrep.

Om han blir sur uansett hva du tar opp, skriv et brev til ham om hva du føler og reis så bort en helg så han får dramatisert det av seg.

Tar han deg fremdeles ikke på alvor så er det ingen annen vei å gå. Har vært sammen med en slik en selv og det ble ikke slutt før det hadde gått altfor langt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...