luremus Skrevet 21. januar 2014 #1 Skrevet 21. januar 2014 Helt siden jeg fikk katten som liten har han fått alt han har pekt på. Jeg har til og med stått opp 2-6 ganger om natten hver natt for å kose med ham når han vil ha oppmerksomhet, gitt han mat, slupp han ut og så inn igjen litt senere på natten.. Nå er han 4,5 år gammel.. Jeg er enda oppe flere gang per natt for å gjøre han fornøyd.. Nå ANGRER jeg! Det som er greia er at han klorer på døra eller på noe som bråker mye helt til jeg gjør som han vil, har prøvd å ignorere det for å få han til å slutte, men nå har han begynt med å gå rundt å mjaue i tillegg til kloringen... Har også prøvd å hive han ut som straff, men da begynte han å stikke av så det kunne jeg ikke fortsette med. WHAT TO DO?!
SiriSuri Skrevet 21. januar 2014 #2 Skrevet 21. januar 2014 Noen gang passer nicket bare FOR bra til innlegget 3
AnonymBruker Skrevet 21. januar 2014 #3 Skrevet 21. januar 2014 Katten min klorer på døren vis han ikke får være på soverommet. jeg gir han en sprut med vann når han gjør det han ikke får lov til. han har sluttet nå. Anonymous poster hash: 75f3c...5f1
luremus Skrevet 21. januar 2014 Forfatter #4 Skrevet 21. januar 2014 Sprut med vann kan jeg jo prøve, det er jo ikke farlig. Veldig teit at det har gått så langt, jeg har kun meg selv og takke..
Gjest Seajewel Skrevet 21. januar 2014 #5 Skrevet 21. januar 2014 Noen gang passer nicket bare FOR bra til innlegget LOL
Gjest Doh Skrevet 23. januar 2014 #6 Skrevet 23. januar 2014 Vi har en ssscat stående utenfor soveromsdøra. Det er det eneste som fikk vår katt til å slutte med dørkloring.
AnonymBruker Skrevet 23. januar 2014 #7 Skrevet 23. januar 2014 Sånn sitrongres eller hva skal visst hjelpe, katter er redde for den. Stronmelisse? Anonymous poster hash: c647c...045
Vorin Skrevet 23. januar 2014 #8 Skrevet 23. januar 2014 Vi teipet nedre del av soveromsdøren med aluminiumsfolie, funket fjell. Strødde også skrelt appelsinskall utenfor døren
Minya Skrevet 23. januar 2014 #9 Skrevet 23. januar 2014 Gni litt peppermynteolje på døra og se om det virker avskrekkende. De aller fleste katter skyr lukten av peppermynte fordi den er så innmari skarp, så det er snakk om et par dråper på en q-tip og så gnir du det bare på dørstokken og nedre del av døra. Funker som faen mot gnafsing på ledninger ihvertfall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå