Gå til innhold

Negler


Anbefalte innlegg

Gjest lipgloss
Skrevet (endret)

 

 

Endret av lipgloss
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hahaha nei, æsj. Jeg liker korte negler på mannen min :fnise: Helst litt slitte, grove mannehender. Rene negler selvsagt, men ikke så "fiksa" som det der.

  • Liker 1
Skrevet

Neineinei!! Ekkelt. Jeg synes det der er maks på damer også jeg (da må de være velstelte også).

Jeg synes lange negler er skikkelig uapetittelig, mtp alle bakteriene det er under de :P



Anonymous poster hash: f2329...56e
  • Liker 2
Skrevet

Synes du har veldig pene hender og negler, men ikke forvent å dra damer med dem. Flertallet liker ikke lange negler på menn.



Anonymous poster hash: b9088...358
  • Liker 2
Gjest lipgloss
Skrevet

Hei takker for ærlige svar:)

Finnes det ingen damer som liker litt lengde på neglene til menn.

Gjest lipgloss
Skrevet

Her er noen flere bilder av mine negler.

Jeg liker å ha litt lengde på dem:)

post-75844-0-68801000-1390265891_thumb.j

post-75844-0-06831000-1390266118_thumb.j

Gjest Hyssingen
Skrevet

Jeg kan takle tåneglene, men du hadde ikke fått ta på meg med fingerneglene *hutre*

  • Liker 1
Skrevet

Er det deg i avataren? Kan du ikke helle bare ha løsnegler, når/om du kler deg opp? Og korte til hverdags?



Anonymous poster hash: f2329...56e
Skrevet

Er det deg i avataren? Kan du ikke helle bare ha løsnegler, når/om du kler deg opp? Og korte til hverdags?

Anonymous poster hash: f2329...56e

Åja, er han en transvisitt? :) Tenkte jeg faktisk ikke på før jeg så på bildet! Men ja, for lange for min smak, men hvis du ikke er hetro og alt sånn så passer det seg kanskje :)

Anonymous poster hash: 352f5...558

Gjest lipgloss
Skrevet

Er meg i avataren ja,joda kan ha løsnegler,men de blir ikke helt det samme:)

Takker for svar

Skrevet

Det er ikke noen dealbreaker, er bare negler liksom. Jeg blir alltid litt skeptisk til mannfolk som ser mer velstelt ut enn meg selv, men på en annen side; når du har så fine negler, så kunne du kanskje ha fikset mine også. Haha.



Anonymous poster hash: 79257...b35
Skrevet

Er meg i avataren ja,joda kan ha løsnegler,men de blir ikke helt det samme:)

Takker for svar

Selv om jeg ikke er så glad i lange negler, så tror jeg faktisk du fint kan naile dette ;) Så da synes jeg lengden er helt fint. Du steller de jo pent og du kler deg deretter også. Du ser forresten superflott ut på bildet :)

Hadde derimot en arbeidskar hatt lange negler, så hadde jeg dødd på meg om han hadde tatt på meg. Da vitner det bare om at personen er en slask.

Anonymous poster hash: f2329...56e

Gjest lipgloss
Skrevet

Selv om jeg ikke er så glad i lange negler, så tror jeg faktisk du fint kan naile dette ;) Så da synes jeg lengden er helt fint. Du steller de jo pent og du kler deg deretter også. Du ser forresten superflott ut på bildet :) Hadde derimot en arbeidskar hatt lange negler, så hadde jeg dødd på meg om han hadde tatt på meg. Da vitner det bare om at personen er en slask. Anonymous poster hash: f2329...56e

Tusen takk,liker så godt komplimenter,øs påå:))hihi

  • 4 uker senere...
Skrevet

Ring på tommelen er ikke bra :-(

Anonymous poster hash: 8f403...9a2

Skrevet

Bli kvitt tommelringen, takler ikke slikt :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...