Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har et lite dilemma :fnise:

Kjøpte meg nettopp ny Foundation og er kjempefornøyd med den! Den jevner ut hudtonen min og fargen er perfekt.

MEN.

Kjæresten min syns den lukter dritt. Jeg selv merker ingenting. Han driver å tuller med at han må holde pusten når vi kysser. Er det normalt at foundations lukter litt?



Anonymous poster hash: dd554...63b
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan du ikke si hvilken foundation det er snakk om? :)

Jeg har prøvd flere som jeg ikke liker lukten på, bl.a Chanel sine har en "parfymelukt" jeg ikke er noe særlig glad i. En del av de parfymefrie lukter litt rart de også, men det pleier å forsvinne på meg etter kort tid. Er egentlig ikke så glad i foundation med tilsatt parfyme, for parfyme er ikke bra for huden.

Skrevet

Max Factor Miracle Touch heter den.



Anonymous poster hash: dd554...63b
Gjest BabyBlue
Skrevet

Det er noen som faktisk er så sensitive at de får hodepine og kvalme av kosmetikk som lukter. Max factor har en særegen pg syntetisk lukt, i hvert fall de jeg har prøvd.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...