Gå til innhold

VING reiseselskapsreklamen på tv


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den bestemoren som tar sitt lille barnebarn i armene og bombehopper til bunns i badebassenget med ham; jeg har studert den reklamen nøye og funnet ut at hun hopper heldigvis med en dukke i de avgjørende sekunder, ellers hadde det blitt drukning er jeg veldig redd for. :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He-he, er det en dukke ja. :fnise:

Ellers må jeg bare si at jeg ikke liker den reklamen med den selvsikre bestemoren som grabber tak i det lille barnet, bare fordi hun ønsker å gjøre ting på sin måte. :sur:

  • Liker 1
Skrevet

Tror ikke barn drukner av å bli hoppet ut i vannet med. Broren min har gått på babysvømming med dattera og de hopper og herjer ganske bra i vannet. Ikke noe fare for drukning. Barnet blir jo ikke holdt under vann. Skal mere til for å drukne.

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Ikke jeg heller, Aldri. :( Og jeg får i alle fall ikke lyst til å reise noe sted når jeg ser den reklamen.

Endret av Hoppetaujenta
  • Liker 1
Skrevet

Skal mere til for å drukne.

Hmm...det skal faktisk bare noen små cm med vann og en unge/hvemsomhelst som ikke får trukket inn luft...så kan drukning være et faktum.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...