Gjest Anonymous Skrevet 18. mai 2004 #1 Skrevet 18. mai 2004 i de siste par ukene har hun jeg er sammen med blitt lett irritert på meg, og alt har på en måte blitt galt.før den tid hadde vi sex uten beskyttelse, det vil si hun hadde kastet opp og hatt løs mage noe som gjør at men ikke må stole på p-pillene.. går det ann at hun kanskje er blitt gravid og derfor blir lett irritert? -håper på svar.
Gjest Bjørnsdatter Skrevet 18. mai 2004 #2 Skrevet 18. mai 2004 Kan like gjerne være at hun bare er sur for et eller annet, ikke nødvendigvis på deg. Spør henne du.
nat26 Skrevet 18. mai 2004 #3 Skrevet 18. mai 2004 Når man har kastet opp etter å ha tatt p-piller så må man bruke en ann prevensjon for å være sikker.Så ja hun kan ha blitt gravid,men om det er derfor hun er lett irritert,det vet jeg ikke
Gjest Anonymous Skrevet 18. mai 2004 #4 Skrevet 18. mai 2004 det ble slutt mellom oss i dag.hun følte at hun hadde blitt så lett irritert på meg i det siste.jeg vet jeg har gjort endel ting galt, som jeg angrer bittert på. hun har vert russ og jeg har bekymret meg litt mye, selv om at jeg vet at hun ikke ville gjort noe dumt. så har jeg maset endel på henne over småting, og nå er det slutt. hun sier hun ikke føler noe akkurat nå. alle de små tingene jeg vet jeg har gjort feil har teret på henne og nå smellte det. skjønner det egentlig, men jeg elsker henne over alt på jord.
Bitte Skrevet 19. mai 2004 #6 Skrevet 19. mai 2004 Det hjelper ikke å være etterpå klok - dette skulle du tenkt på mye før! Hvis man er så glad i noen,ønsker man dem alt godt. Her har jeg ingen sympati!
Lala Skrevet 19. mai 2004 #7 Skrevet 19. mai 2004 Mye rart skjer i russetiden... Føler med deg..........
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå