Gå til innhold

Trenger et reserve SIM


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg trenger et norsk SIM til iPhone med internett. Står hos NetCom at kontantkort fra dem kan kjøpes i diverse butikker. Kan jeg få et SIM og betale for internett på det i en vanlig butikk eller er det bare påfyll jeg kan kjøpe hos f.eks. 7 eleven?

Har bodd i utlandet en stund og har kun et britisk SIM kort med abonnement og skal bare ha et norsk reserve for noen dager her.



Anonymous poster hash: 36415...583
Videoannonse
Annonse
Skrevet

*SIM kortet kan ha et vilkårlig nummer, har ingenting å si.



Anonymous poster hash: 36415...583
Skrevet

Noen? :hallo:



Anonymous poster hash: 36415...583
Skrevet

Noen som har en fjerneste idé? Haster.



Anonymous poster hash: 36415...583
Skrevet

Du må tegne abonnement, men hvis ikke du får det hos 7-Eleven har de det i egne mobil-butikker du finner rundt forbi.



Anonymous poster hash: 0384a...63b
Skrevet

Du kan kjøpe en billig startpakke på kontantkort fra en vilkårlig leverandør på de fleste mobilkiosker, vanlige kiosker og mange dagligvarehandler. Da kan du fylle på ringetid ettersom du trenger det og trenger ikke binde deg til noe abonnement.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...