Gå til innhold

Alenekvelder


Anbefalte innlegg

Gjest Haaploes
Skrevet

Har vært singel en stund, men går min første single jul i møte på tre år. Jeg er den siste i vennegjengen som er igjen i studiebyen, og i kveld har jeg rett og slett ingenting å gjøre! Føler meg ganske rastløs allerede, og trenger noen ideer - hva gjør dere en typisk alenekveld? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Trener, henger på nett, leser, skriver, maler.

Skrevet

Skifte på senga, dusje, bruke lang tid på badet og legge seg ren og pen i nyvasket sengetøy! Sett på fin musikk eller julemusikk mens du bytter på senga og er på badet.

Eventuelt bak noe! Boller eller brownies!

Rydd i huset og støvsug samtidig som du hører på koselig musikk!

Håper du finner noe å gjør til slutt :)

Skrevet

Se håndball! Åttedelsfinale idag. :)



Anonymous poster hash: 1ff15...e3c
Skrevet

Slenger meg på her. Har mye fritid for tiden, selv om jeg er i et forhold.

Skrevet (endret)

Urk, ja - fint med litt egentid. Men etter så mange år som samboer sliter jeg litt med alle tiden man får til overs. Spesielt når de aller fleste vennene mine er etablerte og lever sine egne liv liksom.. What 2 do? :-)

Kan liksom ikke bytte på senga hver eneste kveld heller ;-)

Endret av Vanillalilla
  • Liker 1
Gjest Haaploes
Skrevet

Hittil har jeg løpt meg en tur, støvsugd og ryddet kjøkkenskuffene. Haha. Nå vurderer jeg å synke ned i sofaen.

Jeg skulle gjerne sovet i rent sengetøy hver eneste dag, men det er så fryktelig kjedelig å vaske... :glare:

Skrevet

känner igen det där...

så jag gjorde mig själv ett nyårslöfte i fjor... att träffa en ny person per månad og bli kjent med..... och det har jag lyckats med råge och har träffat otroligt många intressanta personer under 2013... samt att det blir en del träning mellan kaffeträffar, stand-up och pilskvällar ;)

  • Liker 1
Skrevet

tja, tar meg dusj, rydder i skuffer, sender radioaktive stoffer til folk jeg ikke liker, samt irritere meg over at jeg har lite å gjøre.



Anonymous poster hash: 3333f...9e9
Skrevet

Har bakt og sitter nå og henger på kg .. :murvegg:;)

Skrevet

Nettopp spist en god dose med sjokolade og kakemenn. Nå ser jeg the orphan på tv. :P *Kvalm*



Anonymous poster hash: e20b3...de0
Skrevet

Lage kort

Skrive brev

Lese en bok

Ringe noen man ikke har snakket med på lenge



Anonymous poster hash: 04c9e...e15
Skrevet

Har vært singel en stund, men går min første single jul i møte på tre år. Jeg er den siste i vennegjengen som er igjen i studiebyen, og i kveld har jeg rett og slett ingenting å gjøre! Føler meg ganske rastløs allerede, og trenger noen ideer - hva gjør dere en typisk alenekveld? :)

Stå opp, drite/pisse, pusse tenna, lage frokost, dusje, pisse, surre, drite, pisse, lage middag, se på ringenes herre, se på New york rangers mot et eller annet lag, sove, stå opp, drite/pisse, pusse tenna, lage frokost, dusje, pisse, surre, drite, pisse, lage middag, se på ringenes herre, i kveld spilte ikke New york rangers så da er jeg på hfboards og skriver dritt om laget, sove, stå opp etc etc etc

Skrevet

En typisk alene dag/kveld for meg kan være..:

Se på serier, filmer, tv, rydde, trene litt på wii'en, prate med venner, sose rundt på nett, lage mat, ringe familie slektninger som jeg ikke har snakket med på en stund og som jeg vet kan ta litt tid.. :P Slappe av egentlig. Tenke og filosofere litt :) Scrappe, spesielt nå som det er jul.
Kan jo bli veldig kjedelig i lengden, men med en hektisk hverdag og spesielt nå mot jul, så er det å slappe av undervurdert.. :)

Skrevet

Tell ting, vet du virkelig hvor mye bestikk/talerkener/stikkontakter/planter du har eksakt i huset?



Anonymous poster hash: a3aa2...c9c
Skrevet

Jeg elsker å ha egentid! Det skjer så å si aldri - jeg jobber veldig mye, må også på jobbrelaterte arrangementer på "fritiden", og har et stort nettverk av venner og kjente.

Jeg pleier å ta et bad, lese og for tiden gjenopptar jeg gamle hobbyer - lærer språk og holder på med musikk. Noen ganger er det deilig å bare se en film eller serier også, og på sommeren prøver jeg å være mest mulig ute i naturen eller parken.

Gjest Raindrops
Skrevet

Jeg tar opp gamle hobbyer, får meg noen nye, dyrker kreativitet, trener, prøver å lage nye oppskrifter på kjøkkenet, hjemmespa, gjør noe rart med håret, onanerer, rydder og organiserer ting, spiller guitar hero, runder Spyro for 76. gang, lager lister, leser pensum, ser på Ted talks, leser bøker.. Alenetid <3

Skrevet

Jeg laster ned episoder av min nye favorittserie og ser på dem i senga mens jeg strikker en genser.

Skrevet (endret)

Sett på brannalarmen(ikke i din leilighet da må sikkert betale), så kommer alle som fortsatt er på studentbyen ut og du kan spørre om dere skal finne på noe sammen.

Endret av Summers

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...