AnonymBruker Skrevet 11. desember 2013 #1 Skrevet 11. desember 2013 håret mitt er tynnt, kort og livløst, men har ikke peiling på hva jeg skal gjøre med det! jeg er kjempe lei det, og vil gjerne sette i extrensions men det får jeg virkelig ikke lov til av min kjære... derfor lurer jeg på om noen har noen tips til hva jeg kan gjøre, kom gjerne med bilder :-D det er forresten litt kortere enn til skuldrene, og nå får jeg med det hele tiden i en hestehale Anonymous poster hash: 9571b...ad3
Tullehøna Skrevet 12. desember 2013 #2 Skrevet 12. desember 2013 Krølle det/ gi det bølger. Har samme lengde og det gir håret mitt liv.
muffin26 Skrevet 12. desember 2013 #3 Skrevet 12. desember 2013 Krølle det med rettetang bort fra ansiktet det er så pent på kort hår blir sånn engle hår:) noe ala dette
Gjest Tigress Skrevet 12. desember 2013 #4 Skrevet 12. desember 2013 Klipp det i ein klassisk bob, då kan du variere masse, og når tyngden er vekk er det litt greiere å få litt volum.
Fuglen Skrevet 12. desember 2013 #5 Skrevet 12. desember 2013 Hvis du kler bob, så er jo det helt nydelig. Sånn som Ulrikke Lund hadde før hun fikk extensions, hvis det sier deg noe. Dra til en frisør og få ordentlig fasong på det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå