Strikkemamma Skrevet 10. desember 2013 #1 Skrevet 10. desember 2013 Ååååååh jeg er så misunnlig på alle dem som har fint langt hår. Nå har jeg klippet meg for siste gang, skal spare og spare fremover. Bruker gode frisørprodukter og sparer ut min naturlige hårfarge, som snart er helt ute GLEDER meg til å få langt og fint naturlig hår, syns det er så nydelig <3 Er det flere som er med på å spare? :D 3
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #2 Skrevet 10. desember 2013 Ååååååh jeg er så misunnlig på alle dem som har fint langt hår. Nå har jeg klippet meg for siste gang, skal spare og spare fremover. Bruker gode frisørprodukter og sparer ut min naturlige hårfarge, som snart er helt ute GLEDER meg til å få langt og fint naturlig hår, syns det er så nydelig <3 Er det flere som er med på å spare? :D Skjønner jeg godt. 1
Strikkemamma Skrevet 10. desember 2013 Forfatter #3 Skrevet 10. desember 2013 Skjønner jeg godt. Du har langt hår allerede du, gjest:-) heldig!
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #4 Skrevet 10. desember 2013 Du har langt hår allerede du, gjest:-) heldig! Ja, men jeg sliter selv med å få ut det fargede ut av håret. så jeg legger inn striper i min naturlige hårfarge hver 6 uke, det begynner å bli bra og jeg fornøyd nu.
Gjest orkan Skrevet 10. desember 2013 #5 Skrevet 10. desember 2013 Det gleder jeg meg til og! Klippet meg nylig, måtte ta en stor del av lengden. Min feil da, som ikke har prioritert frisørbesøk på to år. Så dermed har jeg nå hår til skuldrene. Gleder meg til det vokser langt ut igjen!
Strikkemamma Skrevet 10. desember 2013 Forfatter #6 Skrevet 10. desember 2013 Gjest: hva er din naturlige farge? Bra du blir fornøyd da Orkan: så kjedelig! Måtte klippe litt av lengden selv forrige uke da jeg hadde veldig tørre tupper. Det er surt.
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #7 Skrevet 10. desember 2013 (endret) På 10.12.2013 den 21.50, Lykke skrev: Gjest: hva er din naturlige farge? Bra du blir fornøyd da Orkan: så kjedelig! Måtte klippe litt av lengden selv forrige uke da jeg hadde veldig tørre tupper. Det er surt. Auburn. Endret 20. mars 2019 av ninab82 ryddet bilde 5
muffin26 Skrevet 10. desember 2013 #10 Skrevet 10. desember 2013 Hei:) Elsker slike tråder. Jeg har fått ganske langt hår,men jeg sluttet på pillen for ca 2 månder siden og nå mister jeg sykt med hår. Jeg bare håper jeg slipper å klippe meg:( Har også vært gjennom psykisk stress i det siste så er livredd for å måtte klippe det kort igjen pga så mye håravfall. Nå stappet jeg i meg vitaminer vasker og grer håret skjeldent. Har noen tips til meg. Gjest eks som har den løvmanken:) Mitt råd er aldri aldri begynn på p piller spess ikke diane. Brukte det pga kviser og de bare ksmuflerer problemet senere får du hundre bivrkninger når du slutter:(
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #11 Skrevet 10. desember 2013 Hei:) Elsker slike tråder. Jeg har fått ganske langt hår,men jeg sluttet på pillen for ca 2 månder siden og nå mister jeg sykt med hår. Jeg bare håper jeg slipper å klippe meg:( Har også vært gjennom psykisk stress i det siste så er livredd for å måtte klippe det kort igjen pga så mye håravfall. Nå stappet jeg i meg vitaminer vasker og grer håret skjeldent. Har noen tips til meg. Gjest eks som har den løvmanken:) Mitt råd er aldri aldri begynn på p piller spess ikke diane. Brukte det pga kviser og de bare ksmuflerer problemet senere får du hundre bivrkninger når du slutter:( Du, jeg brukte B-vitamin beregnet på hest for å få håret til å gro hurtigere, men alt av hår på kroppen vokste noe sinnsykt, så vær nøye med barberingen.
muffin26 Skrevet 10. desember 2013 #12 Skrevet 10. desember 2013 Du, jeg brukte B-vitamin beregnet på hest for å få håret til å gro hurtigere, men alt av hår på kroppen vokste noe sinnsykt, så vær nøye med barberingen. hehe hvor kjøper du de vitaminene? Husker du nevnte de i øl gjær tråden:)
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #13 Skrevet 10. desember 2013 hehe hvor kjøper du de vitaminene? Husker du nevnte de i øl gjær tråden:) Her.
muffin26 Skrevet 10. desember 2013 #14 Skrevet 10. desember 2013 Her.takk:) Hvor lenge brukte du det og hadde du bivrkninger?
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #15 Skrevet 10. desember 2013 takk:) Hvor lenge brukte du det og hadde du bivrkninger? Jeg startet i oktober og holdt på ut april, håret vokste 20cm, det var helt sykt. og og jeg hadde ingen bivirkninger, men folk som bruker å få magevondt av vitamintilskudd bør nok holde seg unna tilskudd beregnet på hest.
Strikkemamma Skrevet 10. desember 2013 Forfatter #16 Skrevet 10. desember 2013 Er dette vitamintilskuddet sunt i det lange løp da, gjest? Jeg er generelt skeptisk til tabletter.
muffin26 Skrevet 10. desember 2013 #17 Skrevet 10. desember 2013 Jeg startet i oktober og holdt på ut april, håret vokste 20cm, det var helt sykt. og og jeg hadde ingen bivirkninger, men folk som bruker å få magevondt av vitamintilskudd bør nok holde seg unna tilskudd beregnet på hest. høres så bra ut da. Er veldig desperat nå. Hvor mye tok du ? Hver dag.
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #18 Skrevet 10. desember 2013 (endret) høres så bra ut da. Er veldig desperat nå. Hvor mye tok du ? Hver dag. Ja. Bittelitt holder en lang vei. Endret 10. desember 2013 av Gjest
muffin26 Skrevet 10. desember 2013 #19 Skrevet 10. desember 2013 Ja. Bittelitt holder en lang vei. takk gjest skal undersøke dette om håret forsetter å falle av slik som nå. Tusen takk
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2013 #20 Skrevet 10. desember 2013 takk gjest skal undersøke dette om håret forsetter å falle av slik som nå. Tusen takk Her er produsentens eget forslag på dosering, men ikke ta den bokstavelig, ei lita skjei rørt i et glass vann om morgenen holder.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå