Gjest Anonymous Skrevet 11. mai 2004 #1 Skrevet 11. mai 2004 Skal på 50-60-70-talls party til fredag, og vet ikke hva jeg skal ha på meg. Er det noen som kan fortelle meg hva de gikk med av klær på den tiden? Må begynne å kjøpe inn noe, om jeg ikke skulle finne noe arveklær hos mine foreldre.
Gjest Hel Skrevet 11. mai 2004 #2 Skrevet 11. mai 2004 http://www.daddyos.com/retro/retroldy.html Du rekker ikke bestille noe der nå men får sikkert noen ideer til 50 talls klær.
Gjest Anonymous Skrevet 11. mai 2004 #3 Skrevet 11. mai 2004 Tusen takk for hjelp! Ja, der var det mange fine kjoler. Det var vel slike kjoler superstjerne brukte på 50-tallet, vil jeg tro. Vet du om noen stilige superstjerner fra den tiden. Har lyst til å sette meg litt inn i dette, etter å ha sett så mange stilige kjoler.
Gjest Anonymous Skrevet 11. mai 2004 #5 Skrevet 11. mai 2004 Takk for svar! Skal sjekke ut litt om dette på nett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå