Hottrio Skrevet 30. november 2013 #1 Skrevet 30. november 2013 Har en lysegrønn/mintgrønn kjole. Hva slags strømpefarge ville du gått for ? Hudfarge? Har hudfargede stay ups som ikke ser så ille gæli ut under denne kjolen, men kanskje noen har et annet knalltips her? 1
Pearl2.0 Skrevet 30. november 2013 #2 Skrevet 30. november 2013 Går for sort uansett jeg, ellers bruker jeg ingenting 3
Gjest SweetSunshine Skrevet 1. desember 2013 #3 Skrevet 1. desember 2013 Jeg hadde uten tvil tatt hudfargede til en lys, mintfarget kjole. Noe annet ville vært for hardt eller kræsjet totalt, synes jeg.Bare sørg for at strømpene faktisk har samme farge som resten av kroppen, så du ikke kommer med solbrune hvis resten av kroppen er likblek.
Gjest Lille-pus Skrevet 1. desember 2013 #5 Skrevet 1. desember 2013 Jeg har lett... som jeg har lett... etter lyse, mintgrønne strømper... Funnet strømpebukser. Her - men det var ikke det jeg så etter. Tro om noen av farvevalgene her kan passe? Turkis, - kan det være en farve som passer ? Turkis er lettere å få tak i enn mint. Ellers er mint en av de farvene som virkelig kler hudfarvede strømper 2
Gjest Morgun Skrevet 1. desember 2013 #6 Skrevet 1. desember 2013 Ta med deg kjolen til en butikk som er flinke på strømper/strømpebukser. Hvis jeg er i tvil om farge tar jeg alltid med meg kjolen/skjørtet til Steen & Strøm, de som jobber der er kjempeflinke! 1
Hottrio Skrevet 21. januar 2014 Forfatter #7 Skrevet 21. januar 2014 Jeg har lett... som jeg har lett... etter lyse, mintgrønne strømper... Funnet strømpebukser. Her - men det var ikke det jeg så etter. Tro om noen av farvevalgene her kan passe? Turkis, - kan det være en farve som passer ? Turkis er lettere å få tak i enn mint. Ellers er mint en av de farvene som virkelig kler hudfarvede strømper Ai ai..... DER har vi flere muligheter!! Beklager at jeg ikke har fått med meg dette og den gode jobben du har gjort før nå!! Du er kjempesnill og behjelpelig!!! TUSEN TAKK!!!!!!!!!
Gjest lipgloss Skrevet 21. januar 2014 #8 Skrevet 21. januar 2014 På strømpesalongen i Bergen er de sykt flinke,du kan ringe eller maile. Vanlig å ta med kjole og sko til salongen hvor de hjelper deg med å finne de rette og fineste strømpene til anntrekket.
AnonymBruker Skrevet 21. januar 2014 #9 Skrevet 21. januar 2014 Det står at du er mann. Hva skal du med en mintgrønn kjole med strømpebukse til..? Anonymous poster hash: 8b32b...fcc
Hottrio Skrevet 21. januar 2014 Forfatter #10 Skrevet 21. januar 2014 Det står at du er mann. Hva skal du med en mintgrønn kjole med strømpebukse til..? Anonymous poster hash: 8b32b...fcc Ikke strømpebukse men tradisjonelle strømper eller stay ups. Jeg skal bruke det selv . Har flere kjoler og skjørt jeg.
Gjest lipgloss Skrevet 21. januar 2014 #11 Skrevet 21. januar 2014 Det står at du er mann. Hva skal du med en mintgrønn kjole med strømpebukse til..? Anonymous poster hash: 8b32b...fcc Mange menn som liker og bruke kvinneklær,jeg blandt annet,vi er transer og kommer i mange forskjellige varianter:)
AnonymBruker Skrevet 23. januar 2014 #12 Skrevet 23. januar 2014 Jeg ville valgt en skikkelig farge. Mintgrønn gir jo mange muligheter - turkis, kongeblå, cerise, rød, mørkegrønn, lilla osv. Svart er jo stilig det også. Anonymous poster hash: 18cf4...f8a
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå