rockstarbaby Skrevet 25. november 2013 #1 Skrevet 25. november 2013 Jeg har fått 6500,- på konto og det står Lån xxxx Deldiskontering. Noen som vet? Det var forrige uke også, men har ikke sett det før nå (på regningskontoen) så det har jo ikke blitt tatt tilbake av banken heller..
svante Skrevet 26. november 2013 #2 Skrevet 26. november 2013 Har du søkt om lån da? Jeg forstår dette som et lån du har fått innvilget som skal utbetales gradvis.
*Frida* Skrevet 26. november 2013 #3 Skrevet 26. november 2013 Du har fått utbetalt et lån, eller rest av et lån. Har du tatt opp nytt lån? Banken kan ha tømt et lån, og tatt opp i et anna. Eller nedbetalt et lån? Og no får du tilbakebetalt det som er betalt for mykje (ved autogiro feks)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå