AnonymBruker Skrevet 11. november 2013 #1 Skrevet 11. november 2013 Har ikke blitt dumpa selv, så kan ikke akkurat sammenligne. Men det er utrolig vanskelig å dumpe en gutt man faktisk setter pris på.. men som venn. Første gangen jeg har gjort det.. føler meg utrolig skitten Anonymous poster hash: 12a15...b48
AnonymBruker Skrevet 11. november 2013 #2 Skrevet 11. november 2013 Vet hvor vondt det er .... er oppi en lignende situasjon selv, der jeg tror jeg må nødt å dumpe en fyr som jeg synes er ufattelig snill, men ..... jeg er ikke tiltrukket ... lei meg for det, og har ikke klart å si det rett ut. Er ikke kjærester med han men vi har datet en del. jeg har gitt han sjansen fordi han er snill, men jeg føler dette blir galt.... Vet hvor vondt dette er. Anonymous poster hash: 116ac...f09
Atlanterhavet Skrevet 11. november 2013 #3 Skrevet 11. november 2013 Jeg er helt enig. Det er kjempevondt. Men det skal gjøre vondt hvis personen har betydd noe for deg. Det betyr at du har et hjerte. Gratulerer!
zen Skrevet 11. november 2013 #4 Skrevet 11. november 2013 Ikke en god følelse, jeg vet.. men det SKAL føles sånn, hvis det gjør det litt lettere å leve med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå