Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg kjenner noen som ler av absolutt alt. Er dette et tegn på dårlig selvtillit? Når jeg mener alt, så er det virkelig bokstavelig talt alt. Helt banale kommentarer eller helt ordinære kommentarer kan få denne personen til å le skikkelig, mens ingen andre i nærheten reagerer på samme kommentar.

Det er første gang jeg har møtt noen som ler av alt. Personen er veldig grei ellers, jeg er bare nysgjerrig på om dette er et tegn på dårlig selvtillit?



Anonymous poster hash: c5d16...e81
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hahahaha....neida...hohohoho....det er helt normalt.... hihihi... moahahaaaa......

Anonymous poster hash: 615db...8fe

  • Liker 3
Skrevet

Hvorfor skulle det tyde på lav selvtillit?



Anonymous poster hash: d2ece...4d4
Skrevet

Det kan være at den eller de som gjør det føler seg usikker eller kanskje har det ganske kjipt ellers. Kjenner noen som er sånn. Veldig positive utad, men som jeg vet sliter mye på privaten. En teori ihvertfall. Sikkert flere grunner.

Anonymous poster hash: 615db...8fe

  • Liker 3
Skrevet

Noen mennesker er bare lett å underholde.



Anonymous poster hash: 1ebae...b9a
  • Liker 3
Skrevet

Jeg ler av alt for masse, og det er fordi jeg er nervøs. Det er egentlig ganske kjipt.



Anonymous poster hash: 5404a...689
Skrevet

Jeg ler unormalt mye, fordi jeg syntes det er godt å le.



Anonymous poster hash: 962d8...ec3
  • Liker 1
Skrevet

Jeg liker mennesker som ler mye. de stråler av positivitet og får meg i godt humør :)

  • Liker 1
Skrevet

Jeg ler hele tiden. Kan ikke si at jeg sliter med så veldig dårlig selvtillit.

Gjest Badebuksa
Skrevet

Enten så

Ler personen pga nervøsitet

Eller Så er personen gal

Skrevet

Hvorfor skulle det tyde på lav selvtillit?

Anonymous poster hash: d2ece...4d4

Fordi h*n er redd for å virke kjedelig blant andre?

Anonymous poster hash: c5d16...e81

Skrevet

Fordi h*n er redd for å virke kjedelig blant andre?

Anonymous poster hash: c5d16...e81

Sikkert forskjellig fra person til person. Men må jo være lov å le av alt folk sier uten å ha lav selvtillit.

Anonymous poster hash: d2ece...4d4

Skrevet

Jeg tipper det er massive doser empati og heltemod som er årsaken. Han vil ikke såre noen ved ikke å le av vitsene deres, men tar istedet fallet for de som egentlig har mindre sosial intelligens enn ham selv.

Skrevet

Jeg ler ofte når jeg blir usikker blant folk jeg ikke kjenner. Det skjer bare automatisk, som om jeg ler fordi jeg ikke har noe å si. Men latteren er ganske falsk altså, for innerst inne så hadde jeg ikke ledd.



Anonymous poster hash: 2549f...cd9
  • Liker 1
Skrevet

Jeg ler alltid kleint mye når jeg er forelska. :sjenert:

  • Liker 1
Skrevet

Det kan være så mye. Usikkerhet er en ting, og empati/ønske om å støtte andre med å le av vitsene deres og skape god stemning er en annen ting. En tredje ting er en litt skrudd form for humor, eller evne til å se det komiske. Så har du de som bare er så oppgitte over all elendigheten i livet sitt at de ikke kan annet enn å le. Og diverse psykiatriske tilfeller, selvsagt :)

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...