AnonymBruker Skrevet 4. november 2013 #1 Skrevet 4. november 2013 Skal snart ha min 3. oppkjøring! Stort sett strøket på grunn av småfeil og alt for mye nerver.. Føler jeg har grei kontroll ellers, og har øvd myyye siden forrige gang. Håper på det er sant at "alle gode ting er 3". Er det noen som har noen tips til meg? Småtips, generelt, og hva som er viktig å huske på osv osv.. Og hvilket spørsmål fikk dere? Gruer meg mest til det egentlig. Anonymous poster hash: e83ce...d76
Snikk Skrevet 4. november 2013 #2 Skrevet 4. november 2013 Spørsmålene du får kommer jo helt an på hvilken lapp du trekker når du får oppgavene, samme gjelder hvilken rute du skal kjøre. Men dette vet du vel Da jeg kjørte opp sa jeg til sensor: "Hvis jeg gjør noe så grovt feil at jeg stryker, kan du si fra med en gang, så er vi ferdige med det og kan bruke resten av tiden på å øve på å ikke gjøre den feilen igjen?". Han sa at det var greit, og sa heldigvis aldri at jeg strøyk underveis. Så da vi var tilbake på trafikkstasjonen var jeg ganske sikker på at jeg hadde bestått før han sa noe, og jeg slapp å være nervøs gjennom heeele oppkjøringa for at jeg hadde driti meg ut med en gang og kjørte rundt selv om jeg hadde stryki. Hjalp for meg Hvis du merker at du gjør noe feil, si med en gang til sensor hva du gjorde feil og hvordan du burde ha gjort det i stedet. Det viser at du har selvinnsikt og vilje til å bli flinkere. Lykke til!
AnonymBruker Skrevet 4. november 2013 #3 Skrevet 4. november 2013 Gassen er den til høyre. Følg trafikkreglene. Anonymous poster hash: 851ef...3a6
Dricka Skrevet 4. november 2013 #4 Skrevet 4. november 2013 Hørt det kan hjelpe å snakke høyt om hva du tenker og gjør. Altså opplyse om feilen du nettopp gjorde og hva du skulle ha gjort bedre.
Natural Skrevet 4. november 2013 #5 Skrevet 4. november 2013 forestill deg sensor naken. og vær sikker på deg selv (har selv ikke tatt oppkjøring)
AnonymBruker Skrevet 4. november 2013 #6 Skrevet 4. november 2013 PUST!! Prøv å være avslappet. Anonymous poster hash: 1dadc...a55
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå