Gå til innhold

Er dette for mye mat?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Jeg ønsker å gå ned i vekt. Har nettopp begynt å trene igjen, så starter litt rolig. Trente i moderat/hardt tempo i 35 min på ellipsemaskinen vi har hjemme. Ikke lenge, jeg vet, men det var nå ihvetfall noe. Skal på fjelltur i morgen. Har planer om å starte med styrketrening i neste uke. 2 dager i uka med styrke og 1 økt intervall i uka til å begynne med. Dette har jeg spist i dag:

Det ble ikke skikkelig frokost i dag, tok meg et par riskaker, en med bittelitt philadelphia melkesjokolade-pålegg. Før trening altså.

Etter trening ble det et par riskaker til og et hardkokt egg fra dagen før.

Til lunsj spiste jeg kylling, bittelitt fullkornsris og en haug med brokkoli.

Nå nettopp spiste jeg et par striper bacon, en del paprika, eggerøre av to egg og en kiwi.

Skal til ei venninne i kveld, og hun skal lage hjemmelaget pizza. Hadde jo smakt med et stykke eller to, men er redd for at jeg allerede har spist for mye i dag :(

Hvor mye kan man egentlig spise??? Jeg teller ikke kalorier, men må kanskje begynne med det...



Anonymous poster hash: 25dce...634
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har også spist noen valnøtter her og der i dag.

TS



Anonymous poster hash: 25dce...634
Skrevet

Jeg synes ikke du har spist mye i det hele tatt i dag. Men så lenge kcal ut er mer enn kcal inn, vil du jo (i teorien) gå ned i vekt.

Skrevet

Det var ikke mye du hadde spist. Det kommer jo selvfølgelig ann på mengden av maten du spiste og hvor mye du veier, men litt pizza kan du spise med god samvittighet.

Anonymous poster hash: 62220...daa

Skrevet

Tell kalorier, så du ikke risikerer å få i deg for lite mat. Det er veldig farlig!



Anonymous poster hash: f3b18...030
Skrevet

Selv om du vil ned i vekt må du vel kunne unne deg to pizzastykker hos ei venninne på en fredag..

Skrevet

Hvis du tror du har spist for mye så er du fullstendig idiot :ler: kos deg med spiseforstyrrelsen din du

Anonymous poster hash: 3bcb5...183

  • Liker 2
Skrevet

Jeg skjønte kort tid etter at jeg hadde posta dette innlegget at det egentlig bare var tøv, og hadde ikke spist nok i det hele tatt. Så jeg koste meg med noen pizzastykker og t.o.m litt sjokolade!

TS.



Anonymous poster hash: 25dce...634
  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...