AnonymBruker Skrevet 19. oktober 2013 #1 Skrevet 19. oktober 2013 Jeg har tenkt å lage julekalender til en venn (mulig det blir noe mer..) av meg. Han bor for seg selv, og i følge meg mangler han en del praktiske ting som har med hjem å gjøre. Tenkte det var lurt å spørre dere her, litt tidlig, så kan jeg kjøpe ting hvis jeg plutselig kommer over det en gang. Jeg har blandt annet tenkt å kjøpe håndkle og dusjsåpe. Er det noe annet praktisk som dere kommer på? Anonymous poster hash: df5ab...18c
Baddi Skrevet 20. oktober 2013 #2 Skrevet 20. oktober 2013 Du sier han mangler en del praktiske ting, men lite om hva. Sengtøy Kjøkkenredskaper (ostehøvlel, skjærefjøl, kniver, slikkepott osv.) Kluter dil forskjellige gjøremål Nal og utstyr til vindus vask Gulvfiller, mopper Deodoranter, aftershave Kjøkkenmaskiner (miksmaster, riskoker)
Gjest Mrs. Random Nick Skrevet 20. oktober 2013 #3 Skrevet 20. oktober 2013 Eggedeler? Serviettholder? Sånne glass til å sette hardkokte egg i. Brødkurv Servietter Pyntelys
Kara W Skrevet 20. oktober 2013 #4 Skrevet 20. oktober 2013 Jeg tenker på en gang på vasketing og matlagingsting. Plastbøtte, vaskekluter, dobørste, såper, feiebrett osv. Visp, potetskreller, boller, kakespade, serveringsbestikk osv.
AnonymBruker Skrevet 20. oktober 2013 #5 Skrevet 20. oktober 2013 På europris har de en sånn liten rull med vaskekluter. De er komprimert og for å bruke dem holder man dem bare under vann. Anonymous poster hash: af7f4...dbf
Agathe Skrevet 20. oktober 2013 #6 Skrevet 20. oktober 2013 Jeg har tenkt å lage julekalender til en venn (mulig det blir noe mer..) av meg. Han bor for seg selv, og i følge meg mangler han en del praktiske ting som har med hjem å gjøre. Tenkte det var lurt å spørre dere her, litt tidlig, så kan jeg kjøpe ting hvis jeg plutselig kommer over det en gang. Jeg har blandt annet tenkt å kjøpe håndkle og dusjsåpe. Er det noe annet praktisk som dere kommer på? Anonymous poster hash: df5ab...18c Ehm, er du sikker på at HAN blir glad for en kalender full av praktiske ting?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå