girmegover Skrevet 1. mai 2004 #1 Skrevet 1. mai 2004 Hvis du er en oppegående og seriøs jente, som liker å bruke strømpebukser (og bruker det en del)da kan du kanskje være behjelpelig med å svare på noen spørsmål.... (Ikke noe snusk) Kun om bruk og slik. Det er mye jeg lurer på, og jeg har en del illusjoner... Hvis du vil hjelpe blir jeg glad!!! Ta da kontakt da vel, så kan du i det minste se på spørsmålene!!! :-?
opaque Skrevet 11. mai 2004 #3 Skrevet 11. mai 2004 Hvis du er en oppegående og seriøs jente, som liker å bruke strømpebukser (og bruker det en del)da kan du kanskje være behjelpelig med å svare på noen spørsmål.... (Ikke noe snusk) Kun om bruk og slik. Det er mye jeg lurer på, og jeg har en del illusjoner... Hvis du vil hjelpe blir jeg glad!!! Ta da kontakt da vel, så kan du i det minste se på spørsmålene!!! :-? Det er bare å stille spørsmålene det vettu, så skal jeg svare på det du lurer på jeg!!
Gjest Cuddly Skrevet 11. mai 2004 #5 Skrevet 11. mai 2004 Det er bare å stille spørsmålene det vettu, så skal jeg svare på det du lurer på jeg!! Må bare bemerke det; virker jo som dere to er en og samme person - skrivemåte, spørsmålsformuleringen, strømpebukseinteresse.... også denne "ta kontakt da vel"-greia! Så du hadde sagt det samme i et innlegg på Graviditet, Opaque... Vel, vel bare en tanke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå