Gå til innhold

Må sette bort go`hunden min!


Anbefalte innlegg

Gjest gjest1
Skrevet

Dette er en tragisk dag (i går.. ) Vi har fått jobb, men kan ikke ta med hunden vår dit. (må bo på området der vi skal jobbe)

Det er helt grusom, ho er så snill og god!! Er livredd for å ikke finne det rette eieren til henne. Helt på styr jeg nå.. :cry:

Måtte bare få det ut!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

MÅ du? Absolutt ingen annen utvei?

Gjest Madley
Skrevet

Kan ikke noen ha henne mens dere er borte da? sånn at dere ikke mister kontakten??

Gjest gjest1
Skrevet

Saken er at vi skal jobbe med rusmissbrukere og vi har fått jobb på hoved senteret og de har boliger til sine annsatte. Her kan man ikke ha hund, og viss man skulle få disp mot all formodning måtte ho stå i bånd.. Famy`n vår er vant med å gå rund på tunet løs, være masse ut og få ligge inne om natta..

Det blir for egositisk å ha ho der!! Vi skal jobbe 3 uker på og 1 uke av. Den uka vi ikke jobber blir vi å dra opp til huset her i Valdres..

Kjenner ingen som vil ha prinsessa vår.. :cry: Er ikke så lett med en så stor hund.. Dessverre.

Gjest gjest1
Skrevet
Finne en annen jobb??

Hadde det vært så lett.. har 2 jobber på hånd, begge har samme problemet.. Frustrerende det, men et lite lys i tunellen: de som hadde ho til ho var 2 år har mulighet til å ha ho tilbake! Ergo: ho slipper å havne et sted vi ikke vet hvordan ho får det og ho slipper å dra til oppdretteren hvor ho IKKE trives!

Blir hardt å miste go`jenta vår, har nesten vært som en unge for oss..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...