Gå til innhold

Mikro-middagsrett, hvilken er spiselig?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jobber en del overtid for tiden og da blir middagen noe som kan varmes i mikroen på jobben.

Har til nå tatt med middagsrester fra dagen før eller spist rett i koppen suppe og knekkebrød til, men ønsker tips til hvilke middagsretter fra butikken som er spiselige.

Tusen takk.

Videoannonse
Annonse
Gjest Keikolina
Skrevet

Fjordlands stroganoff, eneste jeg liker.

Skrevet

Jeg er pinlig glad i Fjordland Express Pasta med Ost- og skinkesaus <3



Anonymous poster hash: 94297...760
  • Liker 1
Skrevet

Fjordland svinestek,Fjordland svenske kjøttboller.



Anonymous poster hash: a9601...aa0
Skrevet

Jeg er relativt glad i Toro sin pasta carbonara, absolutt spiselig, om enn litt kjedelig :)

Skrevet

Toro Velbekomme risengrynsgrøt <3



Anonymous poster hash: 59883...53f
  • Liker 3
Skrevet

Takk :-)

Hva med frosne retter? Noen ganger er det greit å ha noe i fryseren her på jobben hvis jeg ikke kommer meg på butikken.

Skrevet

Stabburets og IKEAS lasagne er veldig godt!

Skrevet

Fjorland svinefilet med fløtegratinerte poteter og rotgrønnsaker, fjorland kylling sweet and sour, og fjorland karbonader med kålstuing, og risengrynsgrøten til både fjorland og toro:-)

Skrevet

Syns både Toro lasagne og Ristorante lasagne er veldig gode. Ristorante er frossen, mens Toro er kjølevare :)

Skrevet

Takk :-)

Hva med frosne retter? Noen ganger er det greit å ha noe i fryseren her på jobben hvis jeg ikke kommer meg på butikken.

Findus tikka masala er veldig god.

Skrevet

Toro baligryte med kylling

Anonymous poster hash: 8a738...937

Skrevet

Fjordland svenske kjøttboller :)

Anonymous poster hash: be7cb...641

  • Liker 1
Skrevet

Jeg er veldig glad i toro sin spagetti :)

Også går det jo sikkert an å f.eks kjøpe ferdigmat i ferskvare diskene på ica og coop mega osv, smaker nok litt bedre :P

Eller så går det jo an å lage en stor porsjon med pytt i panne. F.eks stek opp en helt vanlig pose med pytt i panne og bland i pølsebiter, bacon og makaroni! kjempegodt :D



Anonymous poster hash: 627bd...eb3
Skrevet

Av frosne ting så syns jeg stabburets pai er en ganske grei middag på jobb :)

Gjest Whitestripes
Skrevet

Håper du ikke spiser sånn ferdigmat mange ganger i uka, for det er virkelig ikke bra for deg. Den er full av salt og fett og generelt lav på næringsstoffer. Hva med å heller lage en stor porsjon med hjemmelaget lapskaus, gryte eller liknende, fryse ned i passelige porsjoner og ta med på jobb? Mye sunnere, billigere og bedre for deg :)

  • Liker 2
Gjest RompeRusk
Skrevet

Risengrynsgrøt er det eneste som er spiselig av ferdigmat

Skrevet (endret)

Svinesteken til Fjordland er, som flere har nevnt, helt ok. Men potetene er litt vasne. Det er de egentlig på alle de forskjellige rettene jeg har prøvd. I det store og hele er de fleste rettene som inneholder kjøtt stekt i store stykker (og etterpå eventuelt kuttet opp) helt greie. Det er vanskelig å ødelegge kjøtt laget på den måten selv om du varmer det opp igjen etterpå.

Aldri smakt direkte dårlig ferdiggrøt fra noen av aktørene som lager det.

Endret av Singha
Skrevet

Fjordland risengrøt, Toro tandori chicken og Toro lasagne!



Anonymous poster hash: f0f5f...342
Skrevet

Risgrøt. Jeg syns nordfjord sin er best.

Billy pizza :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...