Gå til innhold

normalt å sitte hjemme hele helga? (tenåring)


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei, er ei jente på tretten år, jeg har ei bestevenninne og to-tre kompiser (men han ene har fått seg kjæreste så han gir blanke i oss). Jeg sitter som oftest hjemme helgene, framfor pcn. Det er jo ikke det at jeg ikke vil ut å gjøre noe, men det er så innmari lite å gjøre i ei lita bygd, pluss at det er bare hun veninna mi som faktisk gidder å bli med ut, de andre foretrekker å sitte inne å spille gta. hjelp?



Anonymous poster hash: ad578...f90
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hmm, hva med å være sammen hos hverandre? Leie film, lage mat, synge singstar o.l? Eller så kan dere jo planlegge en fest i blandt også :)

Skrevet

takk for svar



Anonymous poster hash: ad578...f90
Skrevet

Hva er galt med å sitte hjemme? :D

vet ikke, men mamma klager stadig om at jeg er mye hjemme :s

Skrevet

vet ikke, men mamma klager stadig om at jeg er mye hjemme :

Ikke tenk på det :) Jeg var selv sjeldent ute på fest eller noe i helgene, ble som oftest filmkveld hos en venninne. En gang i blant ble det overnatting. Men ellers lite. :)

Spør venninnen din på overnatting, tur, bakedag (som Gjest sier), eller andre aktiviteter :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...