Tusseline Skrevet 29. april 2004 #1 Skrevet 29. april 2004 Noen som kan anbefale et bra nedlastningsprogram for musikk? Hva er igrunnen forskjellen på Kazaa og KazaaLite btw?
minniepus Skrevet 29. april 2004 #2 Skrevet 29. april 2004 Bruker WinMX. Kikket litt på Kazaa og KazaaLite. Tror du må betale for KazaaLite, men at du da slipper reklame.
Arkana Skrevet 29. april 2004 #4 Skrevet 29. april 2004 E-mule Forskjellen på Kazaa og Kazaa Lite er at sistnevnte ikke har spyware.
Gjest Starya Skrevet 29. april 2004 #5 Skrevet 29. april 2004 Kazaa (kazaa media desktop, også kalt kmd)er et program man kan betale for. Kazaa har en gratisversjon som ikke er å anbefale da den er full av spyware. Men så har man KazaaLite++. Dette er en gratisversjon rensket for spyware. Det er etter hva jeg vet en endret versjon (?) av reklameversjonen av kazaa, som produsentene av Kazaa ikke er spesielt glade for. De har klart å få fjernet de fleste sider med link til nedlasting (men ikke alle..) Øvrige programmer jeg kjenner til er soulseek (ikke prøvd), DC++(litt komplisert i oppstarten) og noe jeg mener het emule(?).
Tusseline Skrevet 29. april 2004 Forfatter #6 Skrevet 29. april 2004 Takk for svar alle sammen. Noen som forresten har en link til de ulike nedlastningsprogrammene? Prøvde å klikke meg inn på wimmx.com, men det funket visstnok ikke.
Gjest Starya Skrevet 29. april 2004 #7 Skrevet 29. april 2004 Pussig, linken funker hos meg. Hvis ikke du mener du prøvde linken til kazaalite som sto på den siden? Den funker nemlig ikke (innholdet på siden er endret). Men det skal gå fint å laste ned programmet fra linken under. DC++ finner du forøvrig her: http://dcplusplus.sourceforge.net/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå