Gå til innhold

Nok engang:Vid vagina


Fremhevede innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg er ikke lenger trang nedentil(enda jeg ikke har født),noe som plager meg veldig.Tar knipeøvelser.

Merker stor forskjell når jeg og samboer har sex,kjenner ikke så mye lenger..Jeg har i den forbindelse noen spørsmål.Muligens teite,men la heller vær å svar om dere syns det.

- Er det viktigst at det er trangt ved skjdeåpningen eller inni ?om dere skjønner hva jeg mener..Med tanke på tilfredst. samboer.

- Om dere putter en finger i skjeden,fyller den opp da?

Videoannonse
Annonse
Gjest Finger ikke nok
Skrevet

Når jeg måler med langfingeren, er ikke skjeden trang nok til å omfavne en finger...

Snakker vi banan blir det bedre, men et par fingre er på ingen måte nok til å "dekke" skjeden hos meg hvertfall.

Tror menn foretrekker at det er trangt overalt der...Får håpe noen av dem svarer her da! :)

Gjest Anonymous
Skrevet

Du mener at skjeden er stram og trang rundt 1/en finger??!

Høres ganske utrolig ut :o

Skrevet
Du mener at skjeden er stram og trang rundt 1/en finger??!

Høres ganske utrolig ut :o

Ja, den er stram rundt én finger. Det har den alltid vært.

Gjest Hva med andre?
Skrevet

Hva med dere andre?

Er det slik at dere kan fint kan få plass til 2 fingre i skjeden, eller kun bare 1?

Gjest sexysadie
Skrevet

Kan det ikke være samboeren din som er liten da?

Gjest Anonymous
Skrevet

Hun har jo hatt samboern sin hele tiden...hun sier HUN plutselig har blitt vid. Samboern kan jo ikke plutselig ha fått mindre pikk heller..

Jeg får fint plass til 3 fingre...så da er jeg vel ikke spesielt trang.

1 finger er drøyt! :o

Gjest 4 fingre
Skrevet

Jeg har født to barn og får plass til 4 fingre i skjeden. Husker ikke hva det var før barna, men sikkert noe trangere før dem.

Har vel aldri kunnet stramme om 1 slik andre her kan! :-(

Gjest sexysadie
Skrevet

dere får kjøpt egg til å stramme opp bekkenmuskulaturen med på apoteket.

Gjest Anonymous
Skrevet

Hvorfor ble egentlig skjeden laget så vid og løs hos enkelte kvinner fra naturens side?

Hvis det er i mannens interesse å få den så stram så mulig, burde jo gud ha laget en stram til alle kvinner?

Skrevet
Hvorfor ble egentlig skjeden laget så vid og løs hos enkelte kvinner fra naturens side?  

Hvis det er i mannens interesse å få den så stram så mulig, burde jo gud ha laget en stram til alle kvinner?

Nå til dags er dette organet mest til fornøyelser, den gang gud holdt på med å lage til dette tenkte han nok mest på reproduksjon. :ler:

Skrevet

Nå til dags er dette organet mest til fornøyelser, den gang gud holdt på med å lage til dette tenkte han nok mest på reproduksjon. :ler:

Neida! Noen er laget for stort utstyr, andre er laget for å passe til de med smått utstyr......og noen er for de med middels.... :ler:

Skrevet

Tror muligens det beste for menn flest er at du er trang inni, og at åpningen ikke er det viktigste. Har egentlig aldri tenkt på det.

Er det forresten uvanlig at skjeden er trang nok til en finger? De fleste jeg har vært med, inkludert nåværende kjæreste, er såpass trange at en finger er nok. Men nå er vi i 20-årene da. Er jo mulig det forandrer seg med årene.

Gjest glamourgirl
Skrevet

Kjenner en finger ja, og det strammer rundt 1, men også rundt flere, det er vel det som er hele poenget, at skjeden er elastisk?

Gjest Anonymous
Skrevet
Hva med dere andre?

Er det slik at dere kan fint kan få plass til 2 fingre i skjeden, eller kun bare 1?

helst 1 men 2 kan gå ja

Skrevet

Personlig foretrekker jeg en vid kvinne som kan knipe fremfor en trang kvinne.

Det blir variasjon under selve akten ... og fingring blir mer interessant da også....

Skrevet

Jeg har aldri opplevet en skjede som STRAMMER rundt én finger. I alle fall ikke når jenta er opphisset.

De trangeste jeg har kjent har strammet rundt 2 fingre, mens på andre kan man lett få inn fire fingre.

Når det gjelder om det er best med trangt innerst eller ytterst, så synes jeg det er best når man kjenner det trange området rundt livmorhalsen, som på en måte "masserer" penishodet.

"På midten" er det uansett videre enn ytterst og innerst. Forestill deg skjeden som en ballong. Da skjønner man tegningen bedre.

Gjest gjest1
Skrevet

Noen ganger er en finger mer enn nok, men jeg vet at jeg kan få inn fire fingre uten problemer. Kommer an på graden av opphisselse. Er jo veldig elastisk da. Strammer? Tja.... hmmmm... da må jeg gå å kjenne etter først...... :ler:

Skrevet
Noen ganger er en finger mer enn nok' date=' men jeg vet at jeg kan få inn fire fingre uten problemer. Kommer an på graden av opphisselse. Er jo veldig elastisk da. Strammer? Tja.... hmmmm... da må jeg gå å kjenne etter først...... :ler:[/quote']

Spent på å høre resultatet av denne.

:o

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...