AnonymBruker Skrevet 11. september 2013 #1 Skrevet 11. september 2013 Har vært sammen med min samboer i 1 1/2 år, og gjennom den tiden synes jeg at han har sagt mye teit til meg. Ting som jeg ikke har noe med og som jeg ikke har noen interesse av å høre, og ikke vil høre. Det dreier seg ofte om seksuelle erfaringer med damer han har hatt før meg. Han sier ting som: Ei klorte meg til blods på ryggen mens vi hadde oss Ex'n min ville bare at jeg skulle ta henne i ræva Ei jeg hadde tatt i ræva måtte inn til legevakta og nekta for at de skulle ta tempen på henne fordi hun hadde så vondt i ræva På det grendahuset satte jeg meg ned med ei kjempesøt jente, og så kom det en og tok henne i fra meg. Da ble jeg forbanna Møtte ei på et julebord en gang, hun var frisør, vi låste oss inn i salongen hennes og hadde oss der Jeg har aldri oppfordret han til å si disse tingene. Jeg føler på en måte at han lever mer i gamle forhold enn i vårt. Jeg har spurt han hva som var meningen med å si disse tingene til meg (ikke der og da, men etterhvert når jeg fikk nok av det tullet), og da svarer han bare at han vet ikke hva meningen var. I tillegg er han en sånn type som glaner, glaner og glaaaaaner på andre damer. Å være med i svømmehallen med han er så ubehagelig for meg at jeg vil ikke. I tillegg har han hatt mange bilder av damer på pc'n sin, og jeg regner med at han også har det. Jeg kommenterte et album han hadde liggende ute på nett, og da sa han at det skulle jo være privat, det, så endret han det etterpå slik at det ikke var synlig. Hvilke tanker får dere egentlig om han her? Hvorfor tror dere at han har sagt disse tingene til meg? Hva vil han oppnå med det? Er det vanlig av menn i slutten av 20- årene å samle på bilder av damer? Jeg synes det der bare er ekkelt og sårende, og vurderer å si han opp.Anonymous poster hash: 744be...355
Cinder Skrevet 11. september 2013 #2 Skrevet 11. september 2013 si han opp du - men om du ikke tåler at menn er menn så er det ikke sikkert at du bør ansette en ny heller :-)
Gjest Arbeider Skrevet 11. september 2013 #4 Skrevet 11. september 2013 Han er vel ikke helt god i hodet.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2013 #5 Skrevet 11. september 2013 si han opp du - men om du ikke tåler at menn er menn så er det ikke sikkert at du bør ansette en ny hellerDette er ille hvis du virkelig mener at menn er menn og kan ikke forandre seg slik at de blir høflige og ok mot sine partnere, mens kvinner må forandre alt de står for, for å tilpasse seg mannens bedritne, egoistiske, seksualiserte måte å være på. Tvi! Anonymous poster hash: 59c5f...5be 1
Gjest EliseK Skrevet 11. september 2013 #6 Skrevet 11. september 2013 si han opp du - men om du ikke tåler at menn er menn så er det ikke sikkert at du bør ansette en ny heller :-) Unnskyld meg men hvis du mener at man er en mann når man glaner ned andre damer og er en ekkel drittsekk rett og slett, sa tar du veeeelig feil! Til TS: dropp han! Tro meg det finnes menn der ute som IKKE glaner på andre damer, IKKE kommer med ekle historier og får deg til å føle deg dårlig eller ukomfortabel på noen som helst måte. Jeg er sammen med en fantastisk mann som verken glaner eller er ekkel. Derfor kan jeg trygt si at du kan finne deg en ordentlig mann som behandler deg fint og ser bare på deg:-)
Gjest Jaque Skrevet 11. september 2013 #7 Skrevet 11. september 2013 si han opp du - men om du ikke tåler at menn er menn så er det ikke sikkert at du bør ansette en ny heller :-)Å si at "menn er menn", som om denne lavpanna minusvarianten skulle være representativ for oss normalt oppegående mannfolk, er en grov og meningsløs fornærmelse. Denne fyren ville jeg ikke bare sagt opp, men kasta på hue og rævva ut av livet mitt!
AnonymBruker Skrevet 12. september 2013 #8 Skrevet 12. september 2013 TS her Har aldri følt meg så lite betydningsfull i noe forhold før. Om han virkelig elsker meg vet jeg ikke. Han sier at han gjør det, men han viser det ikke, jeg føler det ikke. Jeg føler egentlig bare at han og forholdet drar meg ned, men samtidig er det et ørlite håp om at ting skal forandre seg. Jeg blir så sint på han hver gang jeg tenker på disse tingene han har sagt til meg. Han er så konfliktsky at han vil ikke snakke om det, bare avfeier meg eller tuller det bort. Kommunikasjonen er kjempedårlig, og jeg føler at jeg ikke kjenner han. Blir ikke trygg på han.Anonymous poster hash: 744be...355
Gjest Berrie Skrevet 12. september 2013 #9 Skrevet 12. september 2013 Han virker, for å være helt ærlig, ikke særlig interessert i deg, og han viser det på verst tenkelige måte. Synes du burde dumpe ham. Men før du gjør det - kan du ikke prøve å være like ille tilbake? Har du noen gang nevnt gamle flammer? Hvordan reagerte han i så fall, eller hvordan tror du han hadde reagert? Hvis han snakker om frisøren som låste seg inn i salongen, kan ikke du svare at "akkurat det samme skjedde med meg, bare med en brannmann!" (trenger ikke være sant)? Lurer veldig på hva denne fyren du beskriver her hadde svart på det.
Gjest Elseby13 Skrevet 12. september 2013 #10 Skrevet 12. september 2013 Jepp, oppsigelse på dagen er eneste fornuftige løsning her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå