Kiarapus Skrevet 11. september 2013 #1 Skrevet 11. september 2013 Heisann! Jeg er ny her inne, og lurer bare på hvordan det bruker å gjøres med presentasjon her inne? Er det en egen plass for det? (finner ikke noe). Eller er folk bare helt anonyme her?
Djungelvrål Skrevet 11. september 2013 #2 Skrevet 11. september 2013 Jeg har aldri sett noen presentere seg her i noen særlig formell grad men hvis du vil er det jo bare å gjøre det på f.eks snikk snakk.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2013 #3 Skrevet 11. september 2013 Anonymous poster hash: 608da...d9b 1
Kiarapus Skrevet 11. september 2013 Forfatter #4 Skrevet 11. september 2013 Takk for svar Ja nei hvis folk ikke bruker å gjøre det så føler jeg meg teit å gjøre det da Jeg har bare vært på andre forum der det er har vært vanlig, og noen plasser må man presentere seg før man begynner å skrive. Men det er mere beste forum med bare ett hovedfokus det da
Karenina Skrevet 11. september 2013 #5 Skrevet 11. september 2013 Mange oppretter en tråd på snikksnakk hvor de skriver at de er nye, så ønsker folk dem velkommen Velkommen skal du uansett være!
Gjest Blomst83 Skrevet 11. september 2013 #6 Skrevet 11. september 2013 Når du har vært her en liten stund,og relativ aktiv blir du etterhvert "kjent" med de andre som også er ganske aktive. Og når det er sagt får vel jeg også ønske deg velkommen
AnonymBruker Skrevet 11. september 2013 #7 Skrevet 11. september 2013 Velkommen! Og får en skjønn avatar du har Anonymous poster hash: 9436b...733
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå