Marie90 Skrevet 3. september 2013 #1 Skrevet 3. september 2013 Jeg trenger en back up til alle bildene og dokumentene mine - har vært såpass lat at jeg ikke har fått gjort det før. Jeg har en macbook. Dere som kan noe om dette - hva bruker dere? Jeg hørte av min søster at back upen hun har lett kan crashe, og da er det vel ikke noe poeng? Dersom jeg finner et bra produkt, blir det da lettere å overføre tilbake på en ny Mac? Laptopen jeg har nå er ganske sliten og kommer til å trenge en ny snart og da vil jeg selvsagt kunne overføre alt fra forrige mac på en grei måte.
Gjest Marmot Skrevet 3. september 2013 #2 Skrevet 3. september 2013 Jeg bruker Dropbox som backup, og synes online tjenester er greiest.
Botch Skrevet 3. september 2013 #3 Skrevet 3. september 2013 Bruker en ekstern harddisk og Time Machine til å kopiere det meste unntatt systemmapper og noen andre ting. Du kan enkelt overføre fra Mac til Mac ved å bruke Migration Assistant.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå