Portvinpiken Skrevet 1. september 2013 #1 Skrevet 1. september 2013 Skal snart ut å reise og tenkte å handle litt på taxfree'en. Snart tom for fuktighetskremer, så lurte på om dere har noen gode kremer å anbefale for normal hud i 40-årene (lite rynker med dog...). Det er en jungel der ute... og jeg orker ikke å lese meg opp på alt og alle :-)
Gjest Gresshoppesang Skrevet 1. september 2013 #2 Skrevet 1. september 2013 Spør de som jobber der. Som oftes er de flinke. Jeg får i alle fall mye hjelp når jeg spør om noe.
Portvinpiken Skrevet 1. september 2013 Forfatter #3 Skrevet 1. september 2013 Joda jeg skal selvfølgelig spørre selgere. Jeg spør her også jeg ;-)
colasolo Skrevet 3. september 2013 #4 Skrevet 3. september 2013 Bruker denne, som er god og ikke så dyr : ) http://www.cliniderm.no/face_care/age_correct_40.aspx
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå