Gå til innhold

Hvilket snitt passer meg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ute etter en litt bedre mal å gå etter i forhold til kjoler.

Jeg prøver stadig vekk forskjellige kjoler for å se om de passer meg, men ofte er det bortkastet tid. Kjoler med helt rene snitt passer meg da jeg har tilnærmet timeglassfigur (tror jeg), så kjolen legger seg om kroppen min og former seg etter den. I alle fall har jeg smal midje, brede hofter, brede skuldre, kraftige lår og passelig stor rumpe. Bruker størrelse 36/38 i topp og gjerne 40 i bukse for at den ikke skal bli for trang rundt hofte og lår. Noen bukser har jeg i 38 da, men det er jo litt forskjell på størrelser, så.

Kjoler som denne: http://www.zalando.no/dry-lake-jessica-sommerkjole-turkis-1dr21c01r-704.html Funker ikke på meg da hoftene framheves sånn at det blir for my.

Er det bare kjoler som lar kroppens fasong bestemme om de legger seg fint eller ikke, eller finnes det kjoler med litt andre snitt jeg kan bruke?



Anonymous poster hash: d2de1...966

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...