Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Per nå bruker jeg tørrshampoo fra Clean og er forsåvidt fornøyd med den, men tar gjerne imot anbefalinger av andre merker også. Ikke ofte jeg bruker det, men vil gjerne skåne håret for hyppig hårvask siden jeg sparer til langt hår, og da er det jo fint å bruke tørrshampoo for å freshe opp håret litt - er det ikke?

Videoannonse
Annonse
Gjest slettetbruker
Skrevet

Batiste er veldig,veldig bra! Var på hytta i en uke og hadde ikke mulighet til å dusje (æsj, iknow) men jeg fikk ikke fett hår siden jeg brukte den. Den fra lush er også veldig bra.

  • Liker 1
Skrevet

Tommel opp for Batiste. Har prøvd noen dyrere fra frisør bare for å se om det var eeenda bedre igjen, men det var det ikke :)

  • Liker 1
Skrevet

Batiste lager vel flere varianter? Hvilke vil dere anbefale?



Anonymous poster hash: 5ecb8...7ff
Gjest Anastasia
Skrevet

Batiste lager vel flere varianter? Hvilke vil dere anbefale?

Anonymous poster hash: 5ecb8...7ff

Den tropiske liker jeg :) Og cherry. Den som fant opp Batiste fortjener en klem, snakk om fantastisk produkt!!!!!!!!

  • Liker 2
Skrevet

Jeg bruker den til brunt hår, fordi jeg har brunt hår :P

Skrevet

Wow - takk for tips! Har aldri hørt om den dere nevner, men den skal jeg jammen prøve! Takk! :blomst:

Skrevet

Batiste er perfekt.

Har prøvd forskjellige merker, og ingen er så behagelig som batiste.

Skrevet

Elsker Batiste! :) Liker best den med cherry. Og den originale :)

Skrevet

Batiste! Har kun prøvd den originale, men den er fantastisk :)

Skrevet

Jeg foretrekker også Batiste, og har prøvd ganske mange forskjellige. Jeg foretrekker den originale selv om jeg er brunette, jeg synes den er litt bedre - men den for brunetter er også god altså :)

Gjest Raptuza
Skrevet

Har prøvd Oriflame sin, den var ok. Lukta grønne epler :)

Skrevet

Jeg liker godt Define sin! Håret går fra å være flatt til å få sånn fyldig Hollywood-look nesten,jeg tuller ikke;)

Skrevet

Boots har ein veldig rimeleg ein, og som heller ikkje luktar stort. Elles er Batiste bra, som før lista opp.

Skrevet

Hvor får man kjøpt Batiste?

Vita :)

Forøvrig signerer jeg batiste-tilhengerne her. Den er fantastisk, lukter herlig, og kan godt utsette hårvasken både en og to dager etter å ha brukt den.

Bruker den til blondt hår selv, eller originalen.

Skrevet

Jeg liker godt Define sin! Håret går fra å være flatt til å få sånn fyldig Hollywood-look nesten,jeg tuller ikke;)

Hørte en annen si det for et par dager siden , så nå må jeg bare kjøpe den :)

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...