Gå til innhold

Ingen fantasier igjen..


Fremhevede innlegg

Gjest Anomyn
Skrevet

Har vært i et bra forhold i flere år, hatt et par kortvarige sexbaserte forhold før den tid, alltid vært veldig glad i sex generelt men sjelden fått orgasme ved samleie og sånt.. Forsåvidt greit nok det. Men det siste året eller så har jeg ikke klart å bli kåt i det hele tatt!

Jeg har en kjæreste som er flott og se på og alt det der, men det tenner meg overhodet ikke. Ikke gjør andre gutter det heller - eller for den saks skyld jenter... Og jeg tror hovedproblemet er at jeg er tom for fantasier.

Begynte å onanere da jeg var omtrent 15 år, i starten fantaserte jeg om vanlig hetero sex. så gikk jeg "lei" det og begynte å tenke på lesbesex. Så homosex, trekanter, gruppesex. Og når jeg var lei alt det "lovlige" så begynte jeg å fantasere om dyresex, incest, sex med barn, sex med lik, voldtekter, lemlesting, sex med digre skumle maskiner - tror snart jeg har vært gjennom alt jeg noensinne har hørt om av sexting. Og mesteparten av tingene synes jeg er skikkelig ekkelt selv, og ville aldri funnet på å prøve. Men det var jo bittelitt opphissende midt i ekkelheten :oops:

Men etter en tid klarer jeg bare overhodet ikke å bli det minste kåt av fantasiene :( og nå har jeg ikke fått mer enn to orgasmer max det siste året, og jeg går rundt og er deppa hele tiden pga det... Og kjæresten min er lei av å ha sex med meg fordi han ikke ser poenget med mindre jeg får orgasme....

Hjelp :( Noen som har opplevd noe leginende? Hva skal jeg gjøre!?!? Kommer dette til å gå over noen gang?

Videoannonse
Annonse
Gjest Catwoman
Skrevet

Kanskje du prøver så hardt å bli tent av diverse fantasier, at det rett og slett ikke går pga det?

Gjest Anonymous
Skrevet

Kanskje prøve å sjå ein pornofilm saman? ellers synest eg det er tankevekkande at typen din ikkje vil ha sex med deg dersom du ikkje får orgasme. Så lenge du synest det er greit (og faktisk meiner det), burde ikkje han ofre det ein tanke (sjøl om han sjølvsagt bør gjere det han kan for at du skal ha det godt likevel) Sex kan vere kjempeflott sjølv om ein ikkje får orgasme. Det burde han også vite.

Gjest Madam Felle
Skrevet

Beklager, men dette ble for sykt for meg. Om noen blir tent av dyresex og incest ol, da har det gått for langt. Søk hjelp er mitt råd til deg, for du kan ikke være helt god i hodet.

Skrevet
Beklager' date=' men dette ble for sykt for meg. Om noen blir tent av dyresex og incest ol, da har det gått for langt. Søk hjelp er mitt råd til deg, for du kan ikke være helt god i hodet.[/quote']

Enig. Du trenger ikke flere fantasier. Du trenger terapi.

Skrevet

Skal være kort for en gangs skyld:

Her ligger det et eller annet under - søk profesjonell hjelp

Skrevet

Fantasier er ikke sykt. Det å sette i virkelighet kan være sykt. Man er i mine øyne, til tross alle disse tilsynelatende ekstreme fantsier ikke syk av den grunn. Hvis noen av dere hadde lest "Min hemmelige hage" hadde dere funnet ut at det er svært mange kvinner som har samtlige av de overnevnte fantasier. Hun trenger ikke terapi, men kanskje prøve å komme i kontakt med sin egen seksualitet uten påvirkning av ytre tanker og fantasier. Man skal vel ikke fordømme andres seksualitet så lenge det ikke går ut over noen?

Skrevet
Fantasier er ikke sykt. Det å sette i virkelighet kan være sykt. Man er i mine øyne' date=' til tross alle disse tilsynelatende ekstreme fantsier ikke syk av den grunn. Hvis noen av dere hadde lest "Min hemmelige hage" hadde dere funnet ut at det er svært mange kvinner som har samtlige av de overnevnte fantasier. Hun trenger ikke terapi, men kanskje prøve å komme i kontakt med sin egen seksualitet uten påvirkning av ytre tanker og fantasier. Man skal vel ikke fordømme andres seksualitet så lenge det ikke går ut over noen?[/quote']

Og for å oppnå dette trenger de aller fleste voksne mennesker hjelp om de har kommet skjevt ut. Når man sier søk hjelp så trenger ikke det å bety at man patologiserer, eller fordømmer, men at mennesket kan få hjelp til å finne ut av ting.... Å oppsøke profesjonelle, psykologer eller sexolog kan også være et sunnhetstegn når man står fast.

Skrevet

Helt enig i det, men jeg fikk intrykk av at det var fordi hun hadde de fantasier som hun nevnte her.

Skrevet
Fantasier er ikke sykt. Det å sette i virkelighet kan være sykt. Man er i mine øyne' date=' til tross alle disse tilsynelatende ekstreme fantsier ikke syk av den grunn. Hvis noen av dere hadde lest "Min hemmelige hage" hadde dere funnet ut at det er svært mange kvinner som har samtlige av de overnevnte fantasier. Hun trenger ikke terapi, men kanskje prøve å komme i kontakt med sin egen seksualitet uten påvirkning av ytre tanker og fantasier. Man skal vel ikke fordømme andres seksualitet så lenge det ikke går ut over noen?[/quote']

Skal ikke si at du tar feil, det mangler jeg grunnlag for, men jeg synes det høres ut som om denne jenta har blitt avhengig av mest mulig ektreme fantasier, selv om det innebærer ting hun selv synes er ekle. Den "avhengigheten" har ført til at hun ikke kommer på flere ting og når dette tydeligvis er blitt et problem, så føler jeg ikke lenger at dette er helt "normalt" eller "sunt". Det er ikke pedo- eller nekrofilifantasiene som får meg til å råde henne til å snakke med en ekspert, men det at hun tydelig ikke blir tilfredsstilt uten å sjokkere seg selv med det som majoriteten av landets befolkning ville kalt groteske bilder.

Anonym hovedinnlegger - beklager hvis jeg tar feil, men det er altså dette jeg leser mellom linjene i innlegget ditt

Gjest Catwoman
Skrevet

Tror ikke hun trenger proffesjonell hjelp. Hun sier jo selv at hun syns det var litt ekkelt.

Jeg forsto det mer som om hun desperat prøvde å fantasere om alle mulige sex-ting hun kunne komme på, i håp om at noe av det kanskje skulle tenne henne.

Skrevet

Hm, usedvanlig mange som henviser stakkaren til profesjonell hjelp på grunn av fantasiene hennes. Det får meg rett og slett til å tenke at dere må ha en litt 'kjedlig' seksualitet, dersom ingenting utenom det vanlige "allment aksepterte" noen gang har tent dere. Har da fantasert om både voldtekt og dyresex jeg, er ingenting i veien med meg for det...

Når det gjelder mangel på tenning tror jeg, som andre har nevt, at du fokuserer alt for mye på nettop fantasiene. Ettersom de har gitt deg billett til Orgasmen tidligere. Kanskje en tur på en "lekebutikk" kan være tingen. Eller hva med å sette en av de mer anvendelige fantasiene ut i livet? Det kan også være veldig pirrende å fortelle dem til hverandre...mannen din har sikkert noen du kan låne. :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...