mmd Skrevet 13. august 2013 #1 Skrevet 13. august 2013 Jeg ønsker meg en hylle over kjøkkenvinduet, med hylleknekter som har hull slik at de kan brukes til å feste gardinstangen i. Gjerne utskåret i tre, men alt av interesse. Noe som skjønner hva jeg mener?
Brunhilde Skrevet 13. august 2013 #2 Skrevet 13. august 2013 Jeg regner med at du mener en sånn som dette? Hvis ikke du finner det noe sted, så er det jo mulig å lage selv ved å kjøpe hylle og knekter, bore hull i knektene og tre gjennom et kosteskaft (eller en ferdigkjøpt gardinstang). Disse var veldig populære på begynnelsen av 90-tallet, men det er lenge siden jeg har sett noen nå.
orgus Skrevet 13. august 2013 #3 Skrevet 13. august 2013 (endret) En slik? http://www.telemarktredesign.no Endret 13. august 2013 av orgus
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå