Gå til innhold

musikere


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi skal gifte oss borgerlig, utendørs i en hage og ønsker å ha to som kan spille fiolin til inngangsmarsjen. Hvor kan jeg få tak i noen som kan slikt? Vi skal gifte oss i tønsbergtraktene, men bor på vestlandet selv så jeg vet ikke om noen eller noen som vet om noen... Noen som har tips til hvor jeg kan hendvende meg/søke?

Og så tenger jeg en som kan synge også, men der har vi et problem til og det er hvilken form for musikk til sangen kan vi ha når det ikke går med piano (siden det er utendørs). Det er snakk om "from this moment"..

:-?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Viss de ikkje kjenner nokon som spelar fiolin, ville eg ha sjekka om det finst ei fiolingruppe i nærleiken av der de giftar dykk, evt. ta kontakt med musikkskulen. Mange intrument kan spele til allsong - eg synst gitar er flott, og ellers så kan vel fiolinane evt. akkopagnere til songane òg, viss dei likevel er der?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...