Black March Skrevet 8. august 2013 #1 Skrevet 8. august 2013 Alle har vel diskutert favorittfarger en eller annen gang før, men jeg har aldri hørt noe særlig om hvilken farger folk virkelig IKKE liker. Min er en klisje, sterke rosafarger som det denne jenta har på seg gjør rett og slett vondt for øynene.
Gjest Vampen Skrevet 8. august 2013 #2 Skrevet 8. august 2013 Det kommer egentlig litt an på hva det er snakk om. Generelt er jeg lite glad i oransje. Men om det feks er snakk om farge på klær, så er jeg ikke veldig begeistret for brunt og beige. Selv om jeg ikke direkte misliker de fargene på andre ting.
Leoparden Skrevet 8. august 2013 #3 Skrevet 8. august 2013 Jeg klarer ikke å velge mellom gul og turkis. Og de fargene liker jeg ikke på noe som helst.
Gjest Søgni Skrevet 8. august 2013 #4 Skrevet 8. august 2013 Generelt sånne pudder-,beige- eller hudfarger som verken er fugl eller fisk. Men jeg er enig i at det spørs hva fargen er på. F.eks. har jeg få brune eller beige klær, fordi jeg ser syk ut i de fleste bruntoner. Men på andre kan det være kjempefint. Et knallfarga plagg kan være fint, men samme farge på et hus ville ikke blitt fint osv.
Pseudonym Skrevet 9. august 2013 #5 Skrevet 9. august 2013 Oransje og beige liker jeg ikke. Kan ha sammenheng med at jeg ikke ser ut i månelys med akkurat de to fargene:P
Gjest Gunfreak Skrevet 9. august 2013 #6 Skrevet 9. august 2013 Gul, da gul maling ikke dekker over svart grunnning, så jeg må først male hvit før jeg kan male gult. Mye jobb og ser aldri bra ut.
Gjest sophia21 Skrevet 12. august 2013 #8 Skrevet 12. august 2013 Orange (nå ble jeg veldig usikker, er det lov å skrive oransje?) og gul. Men som andre sier, det kommer litt an på hva det er på.
Gjest Houdini Skrevet 12. august 2013 #10 Skrevet 12. august 2013 Kjerring-turkis, kjerring-limegrønt, kjerring-lilla. Egentlig alle farger i kjerringtoner, gammelrosa.
Gjest Houdini Skrevet 12. august 2013 #11 Skrevet 12. august 2013 Gul, da gul maling ikke dekker over svart grunnning, så jeg må først male hvit før jeg kan male gult. Mye jobb og ser aldri bra ut. Herregud, for et praktisk svar.
Gjest Gunfreak Skrevet 12. august 2013 #12 Skrevet 12. august 2013 Herregud, for et praktisk svar. Vel jeg maler mye så er et reelt problem og irritasjon moment i livet mitt
Pringle Skrevet 12. august 2013 #13 Skrevet 12. august 2013 Sennepsgul, burgunder og lakserosa liker jeg ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå