AnonymBruker Skrevet 7. august 2013 #1 Skrevet 7. august 2013 Jeg skal i konfirmasjon om ikke alt for mange ukene. Jeg har bestemt meg for å kjøpe en klokke. Dette er til en gutt. Jeg vil gjerne ha tips til fine klokker, ikke nødvendig å tenke på pris i første omgang, jeg må finne et utseende jeg liker først og fremst. Noen som kan hjelpe?Anonymous poster hash: f0ecc...623
Erica❤ Skrevet 7. august 2013 #2 Skrevet 7. august 2013 (endret) Daniel wellington. Vet de selger på danielwellington.com Har selv kjøpt til mine gutter(15-19 år) derfra. De er veldig fornøyde. Prisene ligger vell på 800-1000kr? Datteren min på 13 har også en, hun fikk en Marc Jacobs klokke til bursdagen sin og elsker den. Men vet ikke om MJ har klokker til gutter jeg... Vi kjøpte hennes i NY;) lykke til! ... Og fortell gjerne hva det blir Edit: skrev feil pris Endret 7. august 2013 av Erica❤
Paddeline Skrevet 7. august 2013 #3 Skrevet 7. august 2013 Min samboer er veldig glad i Gant sine (klassiske) og Police sine (mer sportslig)... Hadde rett og slett tatt meg en tur innom en gullsmed Det er SÅ mye fine klokker nå, og man finner mye i billigere prisklasser og. Jeg syns Gant har mange stilige da jeg liker litt klassiske klokker, og MJ som nevnt over, men jeg er heller ikke sikker på om de har klokker til gutter..
Gjest Conradine Skrevet 7. august 2013 #4 Skrevet 7. august 2013 Adidas har mange fine klokker - og jeg vet det er mange gutter som liker disse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå