AnonymBruker Skrevet 31. juli 2013 #1 Skrevet 31. juli 2013 Hei. Med noen venner får jeg en varsling hver gang de legger ut noe på fb. Det er kun noen jeg gjør dette med, og jeg har ikke dem på close friends eller annen liste. Noen som vet hva som gjør dette og hvordan jeg kan skru det av. Varselsymbolet er bilde av en mann delvis dekket av en grønn firkant med lysegrønne bølger i...Anonymous poster hash: 6111f...798
Gjest Kv84 Skrevet 31. juli 2013 #2 Skrevet 31. juli 2013 Du kan trykke på visse ting på akkurat den vennen som du ikke vil se. Feks spill. Trykk på det når det kommer noe som du ikke vil få oppdatering av.
fruBeist Skrevet 31. juli 2013 #3 Skrevet 31. juli 2013 Gå inn på profilen til vedkommende. Oppe på forsidebildet er det en boks der det står venner. Hold musepekeren over til en rullegardinmeny kommer opp. Klikk vekk Få varsler.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå