Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Heisann!

Jeg skal straks i gang med amming igjen. Men jeg husker ikke helt hvilke matvarer som er lurt å holde seg unna..? Syns jeg husker at jeg droppet brus, løk og sjokolafe sist... Kan det stemme? Noen tips?

Anonymous poster hash: 16a24...f08

Gjest pysepusen
Skrevet

Sist gang måtte jeg ikke holde meg unna noe spesielt. Denne gangen lever jeg tilnærmet melkefritt, dropper også kullsyre, løk, kål og ferdigmat (også halvfabrikata).

Skrevet

Man må ikke holde seg unna noenting. Du må bare prøve deg frem på hva ditt barn reagerer/ikke reagerer på.

  • Liker 1
Gjest Maria_Marihøne
Skrevet

Jeg spiste og drakk akkurat som før(med unntak av alkohol). Hun reagerte ikke på noe. Jeg hadde heller prøvd meg frem. Ingen vits i å ikke spise løk f.eks om baret ikke reagerer på det :)

Skrevet

Jeg kan ikke spise blåbær, det blir hylgrining! Jeg holder meg også unna løk som gir sønnen min masse luft i magen, og så begrenser jeg inntaket av melkeprodukter

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...