Gjest Trine Skrevet 27. juli 2013 #1 Skrevet 27. juli 2013 Hei! Det ble slutt med meg og typen (eller eksen blir det vell) for noen dager siden. Jeg er HELT ødelagt, vet ikke hva jeg skal gjøre! Jeg gjorde det slutt fordi han aldri hadde tid til meg lenger, han var kun lamme kompisene sine. Vi snakket heller nesten aldri sammen når vi ikke var lamme hverandre, noe som var veldig frustrerende, siden vi snakket mye sammen tidligere i forholdet. Det kunne gå 2 uker mellom hver gang vi var sammen. Saken er, at jeg angrer meg så veldig.. Vil ha han tilbake, men samtidig så skal han jo dra i militæret om 2-3 uker.. Da blir det jo veldig vanskelig for meg. Jeg VET at vi hadde det dårlig nå på slutten. Men jeg er så alt for glad i gutten til å gi slipp på han. Bare jeg tenker på alle minnene vi hadde så begynner jeg å grine som en foss. Jeg trenger rett å slett tips fra dere til hva jeg kan gjøre, for jeg klarer ikke at gutten bare skal forsvinne ut av livet mitt så brått..
AnonymBruker Skrevet 27. juli 2013 #2 Skrevet 27. juli 2013 Snakke med ham?Anonymous poster hash: 9cef7...727
Gjest Trine Skrevet 27. juli 2013 #3 Skrevet 27. juli 2013 Snakke med ham?Anonymous poster hash: 9cef7...727 Vet ikke hva jeg skal si til han.. Er helt blank på slike ting
AnonymBruker Skrevet 27. juli 2013 #4 Skrevet 27. juli 2013 Vet ikke hva jeg skal si til han.. Er helt blank på slike tingSi det du har skrevet over uten å høres anklagende ut.Anonymous poster hash: 9cef7...727
Alja Skrevet 27. juli 2013 #5 Skrevet 27. juli 2013 Hei! Det ble slutt med meg og typen (eller eksen blir det vell) for noen dager siden. Jeg er HELT ødelagt, vet ikke hva jeg skal gjøre! Jeg gjorde det slutt fordi han aldri hadde tid til meg lenger, han var kun lamme kompisene sine. Vi snakket heller nesten aldri sammen når vi ikke var lamme hverandre, noe som var veldig frustrerende, siden vi snakket mye sammen tidligere i forholdet. Det kunne gå 2 uker mellom hver gang vi var sammen. Saken er, at jeg angrer meg så veldig.. Vil ha han tilbake, men samtidig så skal han jo dra i militæret om 2-3 uker.. Da blir det jo veldig vanskelig for meg. Jeg VET at vi hadde det dårlig nå på slutten. Men jeg er så alt for glad i gutten til å gi slipp på han. Bare jeg tenker på alle minnene vi hadde så begynner jeg å grine som en foss. Jeg trenger rett å slett tips fra dere til hva jeg kan gjøre, for jeg klarer ikke at gutten bare skal forsvinne ut av livet mitt så brått.. Hadde det sånn vi også. Men vi bestemte oss for å kjempe, nå har han vært i forsvaret 7 mnd og vi har det bedre enn noen gang. Vi trengte avstand og trengte å kjenne savn, kjenne på de små tingene vi hadde tatt for gitt tidligere. Militæret i slike situasjoner etter vår erfaring, redder et forhold som er turbulent, men som har masse, masse kjærlighet i seg.
Gjest Trine Skrevet 27. juli 2013 #6 Skrevet 27. juli 2013 Hadde det sånn vi også. Men vi bestemte oss for å kjempe, nå har han vært i forsvaret 7 mnd og vi har det bedre enn noen gang. Vi trengte avstand og trengte å kjenne savn, kjenne på de små tingene vi hadde tatt for gitt tidligere. Militæret i slike situasjoner etter vår erfaring, redder et forhold som er turbulent, men som har masse, masse kjærlighet i seg. Ååh! Så bra å høre! Jeg får vell bare ta det som det kommer, og gi han litt tid før jeg forklarer han hva jeg føler og at jeg er villig til å kjempe for forholdet.
AnonymBruker Skrevet 27. juli 2013 #7 Skrevet 27. juli 2013 Hei! Det ble slutt med meg og typen (eller eksen blir det vell) for noen dager siden. Jeg er HELT ødelagt, vet ikke hva jeg skal gjøre! Jeg gjorde det slutt fordi han aldri hadde tid til meg lenger, han var kun lamme kompisene sine. Vi snakket heller nesten aldri sammen når vi ikke var lamme hverandre, noe som var veldig frustrerende, siden vi snakket mye sammen tidligere i forholdet. Det kunne gå 2 uker mellom hver gang vi var sammen. Saken er, at jeg angrer meg så veldig.. Vil ha han tilbake, men samtidig så skal han jo dra i militæret om 2-3 uker.. Da blir det jo veldig vanskelig for meg. Jeg VET at vi hadde det dårlig nå på slutten. Men jeg er så alt for glad i gutten til å gi slipp på han. Bare jeg tenker på alle minnene vi hadde så begynner jeg å grine som en foss. Jeg trenger rett å slett tips fra dere til hva jeg kan gjøre, for jeg klarer ikke at gutten bare skal forsvinne ut av livet mitt så brått.. Men hvordan gikk det med de lamme kompisene? Anonymous poster hash: ddc09...f83 2
Gjest Trine Skrevet 27. juli 2013 #8 Skrevet 27. juli 2013 Men hvordan gikk det med de lamme kompisene? Anonymous poster hash: ddc09...f83 Beklager.. kom litt dialekt inn der, lamme = sammen med. Hehe
Alja Skrevet 27. juli 2013 #9 Skrevet 27. juli 2013 Ååh! Så bra å høre! Jeg får vell bare ta det som det kommer, og gi han litt tid før jeg forklarer han hva jeg føler og at jeg er villig til å kjempe for forholdet. Det er ofte det lureste. Å bare ta det som det kommer. Enten er militæret virkelig redningen, eller så blir alt klart og tydelig og det fungerer ikke. Det kan jo slå begge veier. Det er ikke ofte man sees, så man må virkelig ville det hardt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå