Crazee Skrevet 17. april 2004 #1 Skrevet 17. april 2004 Har berre lurt litt av og til: ER det nokre som veit kva dei ulike idoldetakarane i fjor gjer no? Høyrer jo visse rykter om at Kurt gjer det bra, men kva med alle dei andre?
Orthia Skrevet 17. april 2004 #2 Skrevet 17. april 2004 Espen og Orji har spilt/spiller i musikalen Fame Rebecca var MGP-deltaker Gaute og David har gitt ut plater. Fikk sine femten minutter i rampelyset, men det gjenstår å se om det blir mer utav det. (Hmm, er faktisk ikke spes Idol-interessert, men har en evne til å plukke opp trivialkunnskap )
Gjest the imp Skrevet 18. april 2004 #3 Skrevet 18. april 2004 Så på tv her om dagen at Orji skulle være med i musikalen Saturday Night Fever
Crazee Skrevet 18. april 2004 Forfatter #4 Skrevet 18. april 2004 Hmmm. Når det gjeld Orji - skulle ikkje han få platekontrakt? Meinar eg høyrde det var aktuelt etter at han rauk ut... og for å fylla ut litt sjølv: Guro såg eg på Beat for beat ein gong, og eg reknar med ho er i bransjen på eitt eller anna vis. Ho satsa i alle fall seriøst på musikken. Jeanette kom ikkje med i Idol i år - så eg reknar med ho ikkje gjer stort... (Kanskje feil av meg, men... Korriger meg gjerne.) Rebecca hadde ein opptreden i MGP - nokon som veit om ho gjer noko meir? Eller var det det? Og då er det vel berre Linn og Tone Anette igjen. Bergenserar: Har de høyrt noko frå den kanten?
breece Skrevet 18. april 2004 #5 Skrevet 18. april 2004 Bare en smule avsporing: Hvem var den 4. dommeren i fjor? Husker Jan Fredrik, Lena og Ole, men hvem i huleste var siste mann..... Hjeeelp!!!
breece Skrevet 18. april 2004 #7 Skrevet 18. april 2004 Hmmmmm, var de...? Var sikker på at de var 4 jeg, men det stemmer kanskje det! :klø:
liv Skrevet 18. april 2004 #8 Skrevet 18. april 2004 ganske sikker på at de var fire... men hvem husker jeg ikke. Var en mann
Gjest Emina Skrevet 18. april 2004 #9 Skrevet 18. april 2004 ganske sikker på at de var fire... men hvem husker jeg ikke. Var en mann Ganske så sikker på det, jeg også.. Kan se han for meg,men navnet husker jeg ikke...
Crazee Skrevet 18. april 2004 Forfatter #10 Skrevet 18. april 2004 Morten Ståle Nilsen, musikkjournalist. Dommarpanelet 2003
breece Skrevet 18. april 2004 #11 Skrevet 18. april 2004 Mener også atr det var en mann. Hvordan så han ut, kanskje jeg kommer på det da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå