Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Bruker Depend gel lakk, den du herder under UV lampe. Kjempefornøyd med den. Lakken holder seg fin i over 3 uker. Men, bare så vanskelig å fjerne. Lurer på om jeg bruker for lite remover eller har for lite tålmodighet :-D Noen som har tips til hvordan den fjernes effektivt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bruk en neglelakkfjerner med aceton, og ta dette på en bomullspad. Plasser bomullspadsen på neglene (én hver negl) og klem over med aluminiumsfolie eller noe slik at padsen holdes hardt mot neglen. Dette løser opp geleen. Etter 10 minutter så vil lakken ha løsnet. Funker for meg ihvertfall

Skrevet

Jeg brukte ikke bomullspads under folien da jeg skulle fjerne. Så det kan nok være lurt med pads ja :-) Tusen takk for svar. Fjerningen går muligens lettere neste gang ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...