Gå til innhold

Akupunktur mot kviser, noen som vet?


Gjest anonym

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous

Er det noen her som har forsøkt akupunktur mot kviser?

Jeg har vært plaget i mange år og forsøkt mye.

For ikke så lenge siden foreslo hudpleieren min at jeg kunne prøve akupunktur, hun mente det var sannsynlig at min urene hud skyldes hormonubalanse (og hun er en hudpleier av typen alt-kan-fikses-med-mine-kremer-og-lotioner...)

Er det noen her som har forsøkt akupunktur mot kviser, så hadde jeg blitt glad for å høre erfaringer!

Og hvis noen vet om noen flinke akupunktører i Oslo, vil jeg gjerne høre om det også!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Har ikke hørt om noen som har brukt akupunktur mot kviser, men det forundrer meg ikke om det hjelper. Vet om flere som har brukt akupunktur mot andre ting med godt hell, så hvorfor ikke.

Det desverre ikke om noen i Oslo.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hei,

Har godt til akkepunktur for forskjellige ting. Ikke for kviser, men noe av det enkleste å gjøre for å akkepunktør er å gjøre noe med hormonbalansen i kroppen. Så hvis kvisene dine skyldes dette er det stor sjangs for at akkepunktur kan hjelpe.

Andre ting jeg vet de kan fikse som har med hormoner å gjøre er:

Stoppe kvalme ved svangerskap og hjelpe kvinner i overgangs alderen som har forskjellig type plager.

Håper det funker for ditt problem :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...