Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kjæresten min har tidligere nevnt at han har en fetisj for asiatiske damer. Han ser mange mangaer (?) av den "normale" uskyldige sorten, er veldig fascinert av den østlige delen av verden, og nå er han på ferie der borte. Han har nå kjøpt seg mangaer med 18-års grense, på det ene coveret (har kun sett ett) er det to nakne damer som koser med hverandre. Kjenner jeg blir småkvalm av det. Er det noen som har erfaring med manga? Er det virkelig handling i dette, eller er det tegneserieporno når det er 18-års grense (og forsiden ser ut som den gjør)?

Det er greit at han er fascinert av dette, helt ok at han så på slikt før, men at han kjøper sånt nå syns jeg er litt drøyt. Ingen ser da ut som de damene der!? Regner med folk kommer til å svare at jeg bør skjerpe meg, men sliter med selvtillit og selvfølelse fra før, så å vite at han fortsatt ser på slikt etter at vi har blitt sammen synes jeg ikke noe om..

Burde jeg si noe eller late som jeg synes det er helt greit?



Anonymous poster hash: 6a436...44c
AnonymBruker
Skrevet

Hentai er tegneserieporno, ja. Mange liker å se på det istedenfor, eller i tillegg til, vanlig pornografi.



Anonymous poster hash: 4e467...259
  • Liker 1
Skrevet

Det blir litt som når kvinner sier at de ikke liker at mennene deres ser på porno på dataen, og det syns jeg er litt urimelig. Dessuten, hvis han ser på Hentai Manga, så ser han kanskje også på Hentai Anime. Så lenge han ikke forventer at deres sexliv skal være som i porno, eller denne tegneserien går ut over deg, så syns ikke jeg at du kan nekte han det. Han liker det jo. Er det rettferdig av deg å nekte han noe, fordi du ikke liker det?

Jeg kan godt forstå at du ikke liker det, men dere kan vel heller komme til enighet om at han ikke skal lese de når du er der.

Til syvende å sist, så er det bare manga.

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Mye, veldig mye, japanske tegneserier har barneporno. Lovlig, ja vel, siden det er tegnet og ikke fotografier. Men like fullt umoralsk mener nå jeg. For en person som ser på slike tegneserier dag etter dag, hvor barn utnyttes og misbrukes seksuelt for å tilfredsstille voksne, får et tankespor i hodet sitt. Både at det er "kult", siden han ser andre gjøre det. Og at han ikke er alene om å tenke slik, siden flere andre leser det samme blad han leser.

I Sverige havnet en fyr i fengsel fordi han hadde japansk tegneserie-porno med barn i.

http://www.sydsvenskan.se/kultur--nojen/seriekannare-sagar-svensk-lag-om-barnporr/



Anonymous poster hash: c9de8...30a
  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Ett hvert friskt menneske ser vel om det er barn i eller ikke? Om han leser manga eller ser hentai anime, og ser at det er barn med, så tror jeg han styrer unna. Det meste er jo helt stuerent, tatt i betraktning.



Anonymous poster hash: 3b9da...672
AnonymBruker
Skrevet

KJærsten min brukte også manga som porno. Han syns det er flaut, jeg syntes det er greit =)



Anonymous poster hash: c9f1f...5a2
Gjest gjest
Skrevet

Det finnes jo manga porno rettet spesielt for kvinner også (bare å søke etter shoujo/josei smut, det er dog ikke like "ekstremt" som hentai"). Kanskje du kunne sjekket det ut?

Gjest GirlonGirl
Skrevet

Finnes mange uskyldige mangaer med nakne damer o.l. som cover. Les for eksempel "Love Hina". Fantastisk morsom serie som ja, har med nakenhet og damer med abnormale puppestørrelser men det fokuseres mest på handling og hovedkarakterene. Kompisen min som elsker manga sa en gang "Det er selve historien som gjør meg hekta, damene der er bare et pluss". Så ja, det er absolutt handling i slike mangaer :)

AnonymBruker
Skrevet

Det er hentai ja..var sammen med en som så på det, han brukte en eller annen nettside der han så hentai, altså japansk tegneserie-porno :fnise: Til og med sånne der man liksom ser det som om man er den ene personen, altså fra den enes synsvinkel, slik at man liksom ser "sin" penis trenge inn i rumpa på tegneserie-dama :P

Må innrømme jeg syntes det var utrolig sært, og litke verken det eller at han så på vanlig porno. Nå burde man kanskje synes hentai var bedre enn "ekte" mennesker, fordi da bør han i alle fall vite at ingen ser sånn ut. Men det ble bare så utrolig sært for meg..

Skal også sies at han ikke hadde vært med noen før meg, han kjente kun til kvinnekropper fra porno, og hadde et ødelagt syn på hvordan en kvinnekropp skal være. Han syntes feks jeg skulle slanke meg og ta silikon. Jeg veier 56 kg og bruker 70E i bh-str...

Så det er vel det jeg synes er skremmende, hvor ødelagt noen blir i hodet av porno. Vet ikke hvilken type som ødela han mest..



Anonymous poster hash: 9e6bd...a7e
  • Liker 2
Skrevet

Ett hvert friskt menneske ser vel om det er barn i eller ikke? Om han leser manga eller ser hentai anime, og ser at det er barn med, så tror jeg han styrer unna. Det meste er jo helt stuerent, tatt i betraktning.

Anonymous poster hash: 3b9da...672

I selv helt vanlige animer ser jentene svært unge ut, og med gigantiske pupper. Ansiktene ser nærmest ut som de er tolv år.

http://konachan.com/image/dba7bd2c76e20d20ad773635710425ec/Konachan.com%20-%2017469%20fate_stay_night%20illyasviel_von_einzbern%20loli%20thighhighs.jpg

Jeg syntes det er ekkelt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...