Djungelvrål Skrevet 2. juli 2013 #1 Skrevet 2. juli 2013 Lyst på iphone 4 eller 5, noen som er litt inni dette med telefon og abonnement? Hvor får man den billigst og med enklest og laveste mulig pris i abonnement?
Neket Skrevet 3. juli 2013 #2 Skrevet 3. juli 2013 På nett. Telenor har hatt en del kampanjer, djuice også. Men jeg synes djuice sine abonnement ikke er like bra som Telenor. Jeg kjøpte min på kampanje og det ble billigere enn å kjøpe uten abonnement hos Apple og fortsette med One Call.
Djungelvrål Skrevet 3. juli 2013 Forfatter #3 Skrevet 3. juli 2013 Jeg har mest lyst å kjøpe den uten abo men koster 4200 som billigste. Lommeboka sier NEI. hehe
Neket Skrevet 3. juli 2013 #4 Skrevet 3. juli 2013 Jeg og, men den jeg ville ha kostet 6090 kr Betalte 1490 og 500 kr i mnd. iPhone 5 32 gb. Veldig fornøyd Bruddgebyr var 4000, så om jeg hadde brutt kontrakten dagen etter kjøp hadde den fremdeles blitt billigere enn hos Apple
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå