Gå til innhold

opplysninger fra tidligere eier?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Kan man be om fargekoder på vegger og tak fra tidligere eier? Andre opplysninger det er lurt å få tak i?

Anonymous poster hash: 4a36c...cbd

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om det er brukt olje- eller akrylmaling er nyttig. Å overta eventuelle rester av fliser og gulvlister kan også komme godt med.

AnonymBruker
Skrevet

Navn på alle som har utført arbeid i huset, i tilfelle det skjer noe og du må klage, eller lurer på om noe de har utført. Fargekoder ville jeg ikke regnet med at selger vet :/



Anonymous poster hash: d9f0b...98d
AnonymBruker
Skrevet

Hva med hvor kjøkken og bad er bestilt, i tilfelle man vil kjøpe flere moduler?

Anonymous poster hash: 4a36c...cbd

Skrevet

Vi fikk både alle fargekoder og liste med leverandør av alle innredninger i garderobe, kjøkken og alle bad. Mye lettere å supplere med annen innredning da.

Skrevet

Ev. kvitteringer de måtte ha på innbo det fortsatt er garanti på kan være kjekt (baderomsinnredning, kjøkken, hvitevarer, peis etc. etc, særlig hvis hus/leilighet er nylig oppusset). Jeg laget en perm med alt slikt, også bruksanvisninger på alt mulig som ble igjen i leiligheten, som de som kjøpte fikk.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...