Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei! Skal treffe igjen ei venninne jeg ikke har sett på lenge, og hun venter barn i august. Derfor har jeg lyst til å ha med noe, men jeg er veldig usikker på hva? Vil ikke at det skal være en dyr og "stor" gave, men bare noe koselig i forhold til graviditeten..Noen tips? Er så blank på dette området!



Anonymous poster hash: c5431...1ec
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg ville bli glad for et blad. Eller en god dusjsåpe. Eller et armbånd. Eller en leppestift. Altså egentlig det samme som når jeg ikke er gravid :)

Endret av Lærerinna
Gjest Magdalene
Skrevet

Signerer over meg, i tillegg til en god bodylotion, kroppsskrubb el.l.

Skrevet

Du kan jo feks gi henne et fint sjal/skjerf som hun både kan pynte seg med, og til å dekke seg til med når hun skal amme. Evt en litt ledig bluse som hun kan bruke når bebbisen er kommet som skjuler bolledeigmagen.

Gravide er veldig ofte DRITT lei av gravidkropp og gravidklær på slutten, og ser frem til å pynte seg og være litt freshe når den store magen er borte.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...