Gå til innhold

Spleise på bryllupsgave med svigers + svigerinne


Anbefalte innlegg

Gjest Gjest
Skrevet

Jeg er invitert i bryllup i sommer med min samboer, det er hennes fetter som skal gifte seg og de er ganske close. Hennes foreldre foreslo at vi skulle spleise på gave slik at vi kunne kjøpe noe litt dyrere, så da ble det oss, hennes foreldre og hennes søster og hennes samboer. Altså 6 voksne på en gave. Svigers skulle kjøpe gave så skulle vi betale tilbake. Nå viser det seg at svigers har kjøpt en gave til 1500 kr.. Jeg syns det var veldig lite, men vil rett og slett ikke lage dårlig stemning. Hva mener dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Syntes 1500 på 3 par er helt greit =)

AnonymBruker
Skrevet

er ikke unormalt å gi gave for ca 500kr, men siden de er close så hadde jeg nok gitt en dyrere gave. Selv ga jeg en gave til en fetter som jeg egentlig ikke er så veldig close til (han er en del år yngre) for 700kr.



Anonymous poster hash: f8d81...04f
Gjest Gjest
Skrevet

Skikkelig kjipinger. Jeg hadde ikke utsatt meg selv for skuffelsen til brudeparet. Jeg hadde sagt fra at det er for dårlig.

Skrevet

Kjøp en skikkelig fancy flaske med boblevann å gi som ekstragave siden de er så close. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...