Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous
Skrevet

Hei.

Jeg trenger noen gode råd og erfaringer innen hudpleie. Jeg har brukt MDformulations nå en god stund og synes huden min er blitt veldig bra. Jeg har forstått det som om at denne serien er for hud som har urenheter, siden jeg ikke er plaget av dette i stor grad lenger vurderer jeg å skifte merke. Forandring fryder :-)

Jeg har hørt mye bra om Dermalogica og har lyst å prøve dette. Ser de har små pakker på lookfantastic som jeg kan prøve. Men hvilken av disse passer til min hud? Huden min er ikke tørr, den kan av og til bli litt blank. Har sjeldent urenheter lenger. Noen som kan anbefale en av dermalogica seriene da?

Takker

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

Enten den som er for normal hud eller den for "normal to oily skin".

Skrevet

Hvis du får lyst til å prøve et annet merke igjen, kan jeg anbefale Matis.

Jeg brukte også produkter fra MD tidligere og var kjempefornøyd med resultatet, men så byttet jeg til Matis og der finner du et veldig godt utvalg i supergode produkter.

Bare et tips! :danse:

Skrevet

Jeg bruker også Matis, og er veldig fornøyd! :Nikke:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...